Finansinės apskaitos baigiamoji profesinės veiklos praktika


Darius zaksauskas. Profesines veiklos praktikos ataskaita. Apskaitos baigiamosios praktikos ataskaita. Profesines praktikos ataskaita word. Buhalteriu profesine praktika imonese. Buhalterio pareiga imoneje kursinis. Apskaitos tarnybos struktura. Buhalterines aspkaitos praktikos ataskaita verslo imoneje. Rivile+programa+aprasymas. Buhalteres praktikos uždaviniai.

Įvadas. Įmonės organizacinė forma ir apskaitos valdymo struktūra. Įmonės struktūra. Apskaitos sistema ir apskaitos politika. Buhalterių teisės, pareigos ir atsakomybė. Specialios paskirties registrai. Pagrindinės finansinės ataskaitos. Finansiniai metai. Iventorizacijos atlikimo tvarka. Apskaitos kompiuterizavimas. Ilgalaikio turto apskaita įmonėje. Ilgalaikio turto apskaita. Teisės aktai reglamentuojantys ilgalaikio turto apskaitą. Ilgalaikio turto gavimo ir nurašymo dokumentai. Ilgalikio turto nusidėvejimas, apskaičiavimas. Ilgalaikio turto remonto ir rekonstrukcijos išlaidų apskaita. Ilgalaikio nematerialiojo turto apskaita. Finansinis turtas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai

Aš atlikau baigiamąją praktiką įmonėje Kooperacijos prekyba. Įmonės veiklos pobūdis - mažmeninė prekyba. Įmonės vadovė - uab „trakų kooperacijos prekyba“ direktorė, kuri kartu ir valdybos pirmininkė. Šiuo metu tai adelė gedminienė. Mano praktikos vadovu buvo paskirtas vyriausias buhalteris darius zakšauskas.

Uab „trakų kooperacijos prekyba“ (toliau tkp) teikia įvairias paslaugas daugybei įmonių, priklausomai nuo klientų poreikių. Ši įmonė pastoviai plečia teikiamų paslaugų sąrašą, kad galėtų įvairiais aspektais patenkinti klientų poreikius. Nuoseklus paslaugų kokybės gerinimas – pagrindinė tkp vystymosi užduotis.

Uab „trakų kooperacijos prekyba“ yra vartotojų kooperatyvo įmonė turinti pilną juridinę galią. Aukščiausias įmonės valdymo organas yra akcininkų susirinkimas.

Tkp yra kompiuterizuota. Įmonė naudoja ,, rivilė-gama’’ - buhalterinės apskaitos programą. Įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkoma tiksliai, ją tvarko vyriausias buhalteris ir dar trys buhalterės, iš kurių kiekviena atsakinga už savo sritį.

Gavus uab „trakų kooperacijos prekybos“ vadovės leidimą pasinaudoti įmonės apskaitos duomenimis rašant praktikos ataskaitą, šiame darbe aprašiau apie įmonės veikla, jos procesa apskaitoje.

Praktikos tikslas – įgyti praktinio darbo įgūdžius, išmokti derinti teoriją su praktika. Atliekant praktiką tkp iškeltas tikslas buvo pasiektas, nes įmonėje buvo suteikta galimybė pačiai pildyti registrus, susipažinti su apskaitos tarnybos struktūra, funkcijomis, apskaitą reglamentuojančiais dokumentais, registrų sistema, susipažinti su visa įmonės apskaitos programa.

Praktikos uždaviniai – susipažinti su įmonės apskaitos procesu ir jo organizavimu, ilgalaikio turto apskaita, finansinėmis ir mokestinemis ataskaitomis, kompiutetine apskaita

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (4647 žodžiai)
  • Mokykla
  • Austeja
  • Finansinės apskaitos baigiamoji profesinės veiklos praktika
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Finansinės apskaitos baigiamoji profesinės veiklos praktika. (2012 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-apskaitos-baigiamoji-profesines-veiklos-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 00:26
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo