Finansinės būklės analizė


Įvadas. Ab “grigiškės” balanso analizė. Ab “grigiškės” pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Ab “grigiškės” pinigų srautų ataskaitos analizė. Grynieji pinigų srautai iš pagrindinės įmonės veiklos. Grynieji pinigų srautai iš įmonės investicinės veiklos. Grynieji pinigų srautai iš įmonės finansinės veiklos. Ab “grigiškės” vertybiniai popieriai ir dividendai. Prekyba įmonės vertybiniais popieriais nacionalinėje biržoje ir už biržos ribų. AB “Grigiškės” dividendų politika. Apibendrinančios išvados. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Šio darbo temos aktualumas pasireiškia tuo, kad finansinės analizės teoriniai aspektai turi būti taikomi konkrečių įmonių veikloje, nes jie padeda įvertinti esamą padėtį ir nustatyti ateities perspektyvas. Finansinė analizė suteikia informaciją, naudingą numatant ateityje paskolų gavimą, pelno paskirstymą, nepanaudotų rezervų finansinei įmonės būklei gerinti. Informacija apie įmonės finansinės būklės pasikeitimus naudinga, įvertinant investicijas, finansavimą ir veiklos aktyvumą per ataskaitinį laikotarpį.

Šio darbo objektas - AB “Grigiškės”, užsiimančios medienos plaušų plokščių ir sanitarinio buitinio popieriaus gamyba. Bendrovėje gaminama produkcija – tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, medicininis aligninas, gofruotasis kartonas ir dėžės iš jo, kietosios ir dažytos kietosios medienos plaušų plokštės.

Darbo tikslas- remiantis įvairių autorių metodiniais leidiniais išanalizuoti AB “Grigiškės” finansinę būklę ir įvertinti, ar pajėgi bus įmonė tęsti veiklą.

Tikslui pasiekti keliami sekantys uždaviniai:

1.Atlikti finansinių ataskaitų, kaip svarbiausių informacijos šaltinių įmonės AB “Grigiškės” finansinei būklei tirti, analizę.

2.Įvertinti pagal pasirinktus finansinius rodiklius įmonės finansinę būklę.

3.Pateikti išvadas apie įmonės finansinę būklę.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 876 KB
  • 2013 m.
  • 49 puslapiai (11358 žodžiai)
  • Universitetas
  • Margarita
  • Finansinės būklės analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Finansinės būklės analizė. (2013 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-bukles-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:32
×