Finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas


Kosmetines mones finansines bukles vertinimas. Imones finansines bukles vertinimas ir prognozavimas. Finansinės būklės vertinimo šaltiniai. Imoniu finansines bukles rekomendacijos.

Ab „Variklių remontas“ finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas. Santrauka. Svarbiausių terminų žodynas. Įvadas. Įmonės finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas teoriniu aspektu. Finansų sistemos sandara ir funkcijos. Finansinės būklės vertinimo tikslas, svarba ir šaltiniai. Finansiniai būklės vertimo sistemos. Finansinių rodiklių grupavimas ir reikšmė. Finansinės būklės prognozavimo galimybės. E. Altman modelio rezultatų reikšmės. Ab „Variklių remontas“ finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas. Darbo metodika. Ab “Variklių remontas” charakteristika. Įmonės organizacinė struktūra. Ab „Variklių remontas“ turto ir kapitalo dinamika ir struktūra. Ab „Variklių remonto“ pardavimo pajamų, savikainos ir bendrojo pelno vertinimas. Pardavimo pelningumo rodiklių analizė. Pardavimo pelningumo rodikliai ir veiksniai turėję įtakos veiklos rezultatams. Kapitalo pelningumo rodikliai ir veiksniai turėję įtakos veiklos rezultatams. Mokumo rodiklių analizė. Mokumo rodikliai. Apyvartumo analizė. Finansinės būklės prognozė. Prognuozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Įvertinus AB „Variklių remontas“ finansinę būklę, gali būti suformuluotos tokios rekomendacijos:

Esant sunkiai ekonominei situacijai šalyje naudinga įmonės finansinės būklės vertinimą atlikti periodiškai tam, kad kuo efektyviau būtų stebima įmonės finansinė būklė.

AB „Variklių remontas“ įmonėje reikėtų didinti darbininkų skaičių ir daugiau skirti lėšų reklamai tam, kad didinant darbuotojų (specialistų) skaičių galbūt padidėtų pardavimų, suteiktų paslaugų kiekis, taip didindamas įmonės kapitalą.

  • Microsoft Word 189 KB
  • 2013 m.
  • 55 puslapiai (11469 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • Finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas
    8 - 1 balsai (-ų)
Finansinės būklės vertinimas ir prognozavimas. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-bukles-vertinimas-ir-prognozavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 10:59
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo