Finansinės paslaugos verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Konkurencijos analizė. Marketingo priemonių planas. Paslauga. Paslaugos aprašymas. Materialus ir nematerialus turtas. Paslaugos išlaidos. Personalas. Įmonės organizacinė struktūra. Darbuotojai ir jų darbo užmokestis. Verslo rizikos veiksniai. Įmonės kapitalo poreikis ir šaltiniai. Išvados. Šaltiniai.


Planavimas yra geros vadybos esmė., priemonių ir būdų nustatymas numatomiems tikslams pasiekti. Todėl pries pradedant naują verslą ar plečiant jau esamą reikia parengti verslo planą. Verslo plano paskirtis – supažindinti su svarbiausiais įmonės siekiais ir atsakyti į tris svarbiausius klausimus: kokia dabartinė padėtis? Ko siekiame? Kaip tą pasieksime?

Aprašyti įmonės teikiamas paslaugas, įvertinti materialųjų ir nematerialųjų įmonės turtą ir paslaugos išlaidas.

Nurodyti darbuotojų pareigybes ir jų funkcijas ir nustatyti jų darbo užmokesčius.

Įmonės veiklos rūšis yra uždara akcine bendrovė „UAB“ . UAB „Džinas“ veikia ir sėkmingai dirba jau nuo 2016m.. Įmonė įsikūrusi Šiauliuose, Ulonų g. 26.

Mūsų vizija – būti profesionaliausia ir didžiausia tarp jau įsitvirtinusių rinkoje paskolas teikiančių bendrovių.

Mūsų misija – būti dėmesingiems kiekvienam vartotojui. Kliento labui įvertinti jo galimybes pasiskolinti.

Mūsų tikslas – užsitarnauti gerą vardą ir būti aukštos reputacijos įmone. Kurti bei diegti palankias sąlygas įmonės darbuotojams ir vartotojams.

Mūsų uždavinys – nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus, didinti įmonės užimamą rinkos dalį. Taip pat samdyti savo sritį mylinčius ir siekiančius tobulėti darbuotojus bei vystyti komandinį darbą.

Suinteresuoti darbuotojus didinti plena, suteikti jiems teisę į pelno dalį.

Mūsų įmonės pagrindinis tikslas – užsitarnauti gerą vardą ir būti aukštos reputacijos įmone. Kurti bei diegti palankias sąlygas įmonės darbuotojams ir vartotojams.

Susumavus balus matome, kad mūsų įmonė yra antroje vietoje pagal vertinimo kriterijus. Esame įsikūrę patogioje ir lengvai randomoje vietoje, paslaugų kokybė ir aptarnavimas taip pat įvertintas aukščiausiais balais. Esame neseniai įsikūrusi įmonė, gal dėl šios priežasties įmonės įvaizdis rinkoje įvertintas 4 balais.

Visi įrenginiai, mašinos ir baldai, kurie yra naudojama mūsų įmonėje yra įtraukti į 5 lentelę ir apskaičiuotas nusidėvėjimas.

Tiesioginės išlaidos gali būti derinamos arba priskirtos gaminamam gaminiui. Šios išlaidos įprastai yra kintamos, tačiau kai kurios pastovios išlaidos taip pat gali būti klasifikuojamos kaip tiesioginės išlaidos. Šios išlaidos yra lengvai derinamos su įmonės tiekiamomis prekėmis ar paslaugomis.

Netiesioginės išlaidos negali būti derinamos arba priskirtos tam tikram gaminiui. Jos turi būti iš anksto suplanuotos ir atitikti įmonės veiklą. Netiesioginės išlaidos dažniausiai yra pastovios išlaidos.

Netiesioginės išlaidos gali būti tiesiogiai taikomos gaminamoms prekėms, remiantis šiuo pagrindu:

Įvairūs veiksmai, susiję su pagamintomis prekėmis (medžiagų išlaidos, pardavimų kiekis, išsiųstų sąskaitų – faktūrų kiekis)

Šie specialistai turi geras profesines žinias ir įgūdžius, jiems pavedama atlikti kiekvienai profesijai atitinkamas užduotis.

2. Mūsų įmonė yra antroje vietoje pagal vertinimo kriterijus. Esame įsikūrę patogioje ir lengvai randomoje vietoje, paslaugų kokybė ir aptarnavimas taip pat įvertintas aukščiausiais balais.

3. Įmonės materialus turtas: 4 kompiuteriai, 2 telefonai, 1 kopijavimo aparatas, 2 spausdintuvai, 1 kasos aparatas, 3 stalai, 5 kėdės, 1 lentyna, 2 komodos, 1 automobilis. Nematerialus turtas: programa “Microsoft”.

5. Rizikos veiksniai: netikėtini nuostoliai, bankrotas ir infliacija; didėjanti konkurencija; lėšų stoka. Šias rizkas mažinsim apdrausdami savo nuosavą turtą, nuolatinimas klientams taikysim įvairius specialius pasiūlymus bei nuolaidas, rezervuosim lėšas, kurias skirsime nenumatytiems atvejams.

6. Savo įmonei kurti apskaičiavom, kiek reikės pinigų įrengimams, transporto priemonėm ir baldams pirkti, tada numatėme apyvarinio kaptitalo poreikį, kuris yra 29340 eurų.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3782 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Finansinės paslaugos verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Finansinės paslaugos verslo planas. (2018 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-paslaugos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:38
×