Finansinės rizikos atsiradimo priežastys skaidrės


Finansinės rizikos atsiradimo priežastys. Finansinė rizika. Finansinė rizika yra viena iš pagrindinių finansinės ir ekonominės veiklos dalių. Kilus finansinei rizikai mes turime nustatyti iš kur ji kilo. Nuosavybės vertybinių popierių. Valiutų rizika Politinė. Finansų rizikos palyginimas tarp Lietuvos ir jav. Lietuvos finansinėms įstaigoms didžiausią susirūpinimą kelia išoriniai rizikos šaltiniai. Lietuva labai priklauso nuo įvykių Europoje ir pasaulyje. Rizikų Lietuvos finansų sistemai dydis. Makroekonominė rizika. Rizikų Lietuvos finansų sistemai kaita. JAV bankroto per artimiausius penkerius metus tikimybę įvertina. JAV JAV priskiriama dešimtukui valstybių, kurių bankroto tikimybė yra mažiausia. Top 10 pasaulio šalių su mažiausia rizika per penkiarius metus pasiskirstymas. Diversifikavimas – tikslas siekti išskaidyti riziką ir efektyviau siekti finansinių tikslų. Rizikos valdymo priemonės. Pagrindiniai rizikos valdymo principai. Norint įvertinti rizikingo sprendimo efektyvumą. Rizikos nustatymo metodai. Rizikos vertinimo etapai. Pašalinti ar sumažinti nepageidaujamą valiutų kurso pokyčių įtaką savo veiklos rezultatams. Finansinės rizikos įvertinimas. Rizika susijusi tiek su smulkiu ar vidutiniu bei stambiu verslu. Rizika ir jos mažinimo būdai. Yra šeši pagrindiniai rizikos mažinimo būdai rizikos paskirstymas tarp veiklos dalyvių.

Valiutų rizika Politinė rizika Komercinė rizika Kreditinė rizika Procentinė rizika Prarastos finansinės naudos rizika Rinkos rizika Užsienio valiutos kurso rizika.

Lietuvos finansinėms įstaigoms didžiausią susirūpinimą kelia išoriniai rizikos šaltiniai, europos valstybių skolų tvarumo problemų ir mažėjančio eksporto sulėtėjes pasaulio ekonomikos augimas. Šalies ekonomika yra atvira ir priklausoma nuo ekonomikos procesų pasaulyje, todėl makroekonominė rizika, nors ir sumažėjo, tačiau vis dar yra aktuali.

Makroekonominė rizika, 2011 m. vertinta kaip didelė, šiais duomenimis ji yra mažesnė negu vidutinė. Ši rizika yra pakankamai aktuali, nes Lietuvos ekonomika atvira ir priklausoma nuo ekonomikos procesų pasaulyje.

  • Finansai Skaidrės
  • MS PowerPoint 2439 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (537 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Finansinės rizikos atsiradimo priežastys skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Finansinės rizikos atsiradimo priežastys skaidrės. (2014 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-rizikos-atsiradimo-priezastys-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 03:00
×