Finansinės rizikos atsiradimo priežastys


Įvadas. Kas yra rizika? Rizikos rūšys. Finansinė rizika, jos rūšys. Kas yra rizika? Rizikos rūšys. Finansinė rizika. Jos rūšys. Finansinės rizikos atsiradimo priežastys. Kredito rizika ir jos atsiradimo priežastys. Likvidumo rizika ir atsiradimo priežastys. Valiutų kursų rizika ir kursų svyravymų priežastys. Plūkanų normos rizika ir atsiradimo šaltiniai. Rinkos rizika. Priežastys. Finansinės rizikos valdymas/mažinimas ir išvestinės priemonės. Analizė. Literatūros sąrašas.

Jei neimanoma atsikratyti rizikos, tai dar nereiškia, kad negalima jos prislopinti, su ja kovoti. Jau iš ankščiau, verslininkai bando išsiaiškinti finansinės rizikos atsiradimo priežastis, jas nagrinėti, suprasti, prognozuoti savo būsimos ar esamos veiklos įpatybes ir taip riziką padaryti kuo mažesnę. Aišku, verslo žmonės nėra kažkuo ypatingi, neturi pranašų galių ir t.t., ir negali visko tiksliai ir teisingai nuspėti bei numatyti, bet galima bent jau nedaryti tokių pačių klaidų, iš jų pasimokyti. Iš tikrųjų, "pranašiškas" galias, t.y. būsimų įvykių numatymą, kitaip galima pavadinti rizikos įvertinimu. Neblogai ją įvertinus, rizika galima ženkliai sumažinti.

Darbo tikslas: Aprašyti ir paaiškinti kas yra finansinė rizika, jos rūšis. Supažindinti su galimomis atsiradimo priežastimis, pasiūlyti, kaip šias rizikas galima būtų sumažinti, jas valdyti. Išanalizuoti naujausius, su finansu rizika susijusius duomenis.

Uždaviniai:

1.Susipažinti su rizikos sąvoka. Išnagrinėti, kas yra finansinė rizika. Susipažinti su jos rūšimis.

2.Aprašyti visas galimas finansinės rizikos atsiradimo priežastis.

3.Aprašyti svarbiausius pasiūlymus, finansinės rizikos mažinimui/valdymui.

4.Išanalizuoti naujausius duomenis, susijusius su finansinę rizikos atsiradimo priežastimis.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 56 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (7280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Finansinės rizikos atsiradimo priežastys
    10 - 4 balsai (-ų)
Finansinės rizikos atsiradimo priežastys. (2014 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-rizikos-atsiradimo-priezastys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:07
×