Finansinės veiklos analizė Gubernija


Akcinės bendrovės „gubernija“ finansinės veiklos analizė. Ab „gubernija“ charakteristika. Ab „gubernija“ trumpalaikio mokumo analizė. Ab „gubernija“ įsiskolinimo laipnio analizė. Ab „gubernija“ turto apyvartumo analizė. Ab „gubernija“ pardavimo ir investavimo pelningumo analizė. Ab „gubernija“ bankroto tikimybės analizė. Išvados. Priedai.

1.Atlikus santykinių rodiklių analizę matoma, kad AB „Gubernija“ pelningumas beveik nekinta t.y. nežymiai didėja, akcininkams skirti dividendai taip pat nemokami, nes įmonė patiria nuostolį. Taigi dabar yra rizikinga investuoti į šią įmonę. Pagal turto valdymo rodiklius matoma, kad vienas turto litas nesukuria pajamų. Iš likvidumo rodiklių matyti, kad įmonei bankroto rizika didėja, tačiau grynojo apyvartinio kapitalo santykio su turtu mažėjimo tendencija palyginus 2010 m. - 2012 m. atspindi didesnę tikimybę, kad įmonė bankrutuos. Rinkos vertės rodikliai parodo, kad akcijų dividendai iš vis antri metai kaip nemokami. Tai parodo, kad akcijos nėra pelningos. Pažiūrėjus į struktūrinius rodiklius matyti, kad sumažėjo dauguma įmonės skolų.

  • Microsoft Word 1076 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2313 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rugile
  • Finansinės veiklos analizė Gubernija
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansinės veiklos analizė Gubernija. (2013 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-veiklos-analize-gubernija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 15:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo