Finansinio turto įvertinimas ir apskaita


Finansų kursinis darbas. Finansinio turto įvertinimas ir apskaita ab„panevėžio keliai“. Įvadas. Finansinio turto esmė ab „panevėžio keliai“. Finansinio turto rūšys ir apskaita. Finansinio turto pripažinimas ir įvertinimas. Ab „panevėžio keliai“ finansinio turto tikroji vertė. Investicijų į asocijuotas įmones apskaita. Ab „panevėžio keliai“ finansinio turto apskaita. Bendroji informacija apie įmonę. Finansinio turto apskaita bendrovėje. Išvados. Literatūra.


AB „Panevėžio keliai“ reikšmingas norminis aktas buvo Lietuvos Respublikos Buhalterinės apskaitos pagrindų įstatymas, kurį 1992 m. birželio 18 d. priėmė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba. Juo pirmą kartą įstatymų lygiu buvo reglamentuota bendrosios finansinės apskaitos vedimo ir finansinės atskaitomybės parengimo bei skelbimo Lietuvos Respublikoje tvarka, taip pat aptartas ir buhalterinės apskaitos organizavimas, nustatyta turto įkainojimo bei pajamų ir sąnaudų pripažinimo tvarka. Naujas buhalterinės apskaitos įstatymas įsigaliojo 2002 m. sausio 1 dieną. Pagal šį įstatymą ir kitus teisės aktus turi būti tvarkoma visa apskaita. Minėtas įstatymas taikomas ribotos ir neribotos civilinės atsakomybės juridiniams asmenims, ūkininkų ūkiams, verslo liudijimus įsigijusiems fiziniams asmenims ir kitiems ūkio subjektams.

Darbo objektas – AB „Panevėžio keliai“ finansinio turto įvertinimas ir apskaita.

Darbo tikslas – išanalizuoti AB „Panevėžio keliai“ finansinio turto nustatymo ir apskaitos sudarymo tvarką bei reikalavimus.

Darbo uždaviniai:

1.Apibrėžti finansinio turto esmę;

2.Išanalizuoti finansinio turto rūšis ir apskaitą;

3.Išsiaiškinti investicijų į asocijuotas įmones apskaitą;

4.Išanalizuoti AB „Panevėžio keliai“ finansinį turtą.

Darbo metodai - mokslinė literatūra ir valstybiniai apskaitos standartai.

  • Finansai Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Sandra
  • 27 puslapiai (5492 žodžiai)
  • Kolegija
  • Finansų kursiniai darbai
  • Microsoft Word 199 KB
  • Finansinio turto įvertinimas ir apskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansinio turto įvertinimas ir apskaita. (2013 m. Vasario 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/finansinio-turto-ivertinimas-ir-apskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:05