Finansinis ir teisinis konsultavimas verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Anketos išvados. Swot analizė. Pest analizė. Jėgų – M. Porterio analizė. Rinkodaros planas. Rinkos segmentavimas. Pozicionavimas. Marketingo programa. Paslaugos. Vadyba. Finansų planas. Išlaidų padengimo (lūžio) taškas. Lūžio taško grafikai. Pelningumo rodikliai. Rizikos veiksniai. Priedai.


IĮ “Finway“ yra neribotos civilinės atsakomybės bendrovė, kurios pagrindinė veikla – finansinis ir teisinis konsultavimas. Vietinio konsultavimo įmonė teikia paslaugas ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, susijusias su įvairiais teisiniais ir finansiniais klausimais. Įmonės darbuotojai klientus aptarnaus tiek jiems atvykus į biurą, tiek nuotoliniu būdu ar patiems darbuotojams vykstant pas klientą. IĮ “Finway“ išsiskiria dar ir tuo, kad klientai vienoje vietoje galės gauti tiek finansines, tiek ir teisines paslaugas. Taip bus sutaupytas jų laikas, kuris šiais laikais ypač vertinimas ir branginamas. Taigi sieksime kuo maksimaliau pateisinti klientų lūkesčius būdami mobilūs ir ypatingai kompetentingi savo srities specialistai. Įmonė sieks aptarnauti ne tik Vilniaus miesto ir rajono klientus, bet stengsis plėstis po visą Lietuvą, neaplenkiant ir mažųjų miestų. Juose kuriant savo nuosavą verslą nepatyrusiems verslininkams ypatingai reikalingi geri, kompetentingi patarimai ir pagalba, kad jų veikla būtų pelninga ir nepatirtų bankroto. Taip bus skatinamas darbo vietų kūrimas, kas prisidės prie socialinės gerovės didinimo.

Lietuvoje IĮ “Finway“ turi ganėtinai daug konkurentų, tokių kaip: UAB “Finvega”, UAB “Finansų biuras“, UAB „Paprastas sprendimas“, UAB „ACL“, UAB “Buivydas ir partneriai”. Tačiau mes stengsimės užimti 20% rinkos dalies savo išskirtinumais, tai jau minėtas mobilumas ir ypatingai aukštos kvalifikacijos ir kompetencijos darbuotojai, kurie ir toliau nuolat gilins ir tobulins savo žinias ir gebėjimus.

IĮ “Finway“ planuoja savo veiklos pradžioje teikti 252 vnt. paslaugų per mėnesį ,o per pirmuosius metus atlikti 3024 paslaugas, iš kurių tikimasi gauti 453600 Lt pajamų. O atskaičius visas išlaidas ir sąnaudas - 96446,43Lt grynojo metinio pelno. Tokį pelną galima prognozuoti, nes pagal rinkos tyrimą paslaugų paklausa augs, kadangi rinka yra neužpildyta. Taigi prognozuojamas IĮ „Finway“ grynasis pelningumas - 21%.

Įmonė yra individuali, todėl negalime pritraukti lėšų išleidę akcijų emisiją. Dėl to yra planuojamas įmonės savininko įnašas ir banko paskola. Taigi įmonė savo veiklos pradžioje turės gan didelį pradinį kapitalą ( paskola 40000 Lt ir piniginis įnašas 10000 Lt ). Tačiau įmonė ateityje žada plėstis, taigi numatoma tam tikrą pelno dalį panaudoti įmonės patalpų renovavimui, darbuotojų skaičiaus padidėjimui bei naujai technikai. Toliau plane atliktas pinigų srautų planas parodo, kad ir padengdama savo išlaidas įmonė turi likutį 134629,61 Lt. Taigi potencialūs investitoriai bei kreditoriai gali numatyti, kad įmonė sugebės atlikti savo įsipareigojimus.

IĮ “Finway“ vykdomoje veikloje pagrindiniai rizikos veiksniai yra konkurentai, nestabili rinka ir nestabili ekonominė situacija, darbuotojų patirties stoka, netikslus įmonės potencialo įvertinimas, mažas naujos firmos žinomumas, klientų nepasitikėjimas nauja įmone, finansinis nestabilumas ir kompetentingų naujų specialistų trūkumas. Šią riziką sieksime suvaldyti naudojant individualią kainų sudarymo sistemą, suteikiant specifines paslaugas, palaikant išskirtinius santykius su kiekvienu klientu, taikant lanksčią kainų sistemą, keičiant įkainius ir darbo pobūdį, vykdant apmokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus, skatinant tobulėjančius darbuotojus, nuolat ir detaliai stebint ir įvertinant įmonės veiklos rezultatus, bei laiduojant bendradarbiaujančias firmas ir t.t.

„Finway“ – tai nauja, dinamiška finansines paslaugas teikianti įmonė. Pagrindiniai įmonės objektai yra smulkios ir vidutinės įmonės bei fiziniai asmenys. Įmonės veiklos išskirtinumas – lanksti veiklos strategija, platus paslaugų asortimentas, lanksti kainų sistema, bei betarpiškas bendradarbiavimas su klientais. Įmonės veikla yra neapribota vien sostine, tai yra vienas didžiausių įmonės konkurencinių pranašumų – įmonė taip pat orientuojasi į SVV bei fizinius asmenis iš mažų Lietuvos miestų. Pasitelkiant IT vykdomos konsultacijos internetu, telefonu, videokonferencijų metu. Klientams iš mažųjų Lietuvos miestų nereikia vykti į Vilnių norint išspresti vieną ar kitą klausimą. Taip užtikrinamos mažiausios laiko sąnaudos bei nuolatinis kontaktas su klientu.

  • Finansai Verslo planas
  • Microsoft Word 674 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (8251 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arturas
  • Finansinis ir teisinis konsultavimas verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Finansinis ir teisinis konsultavimas verslo planas. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansinis-ir-teisinis-konsultavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 02:46
×