Finansinis tarpininkavimas Lietuvos ekonomikoje


Finansinio tarpininkavimo imoniu veikla. Finansinis tarpininkavimas literatura. Referatas finansinis tarpininkavimas. Finansinis tarpininkavimas skaidres siustis. Finansinio tarpininkavimo taisykles. Finansinis tarpininkavimas lietuvoje. Tarpininkavimas referatas. Makleriu referatas. Finansinio tarpininkavimo paslaugos. Kas yra finansinis tarpininkavimas.

Įvadas. Lietuvos finansų sektorius. Finansinio tarpininkavimo dalis šalies ūkio struktūroje. Finansinio tarpininkavimo įmonių reguliavimas. Komercinių bankų veikla. Centrinio banko vaidmuo šalies ekonomikoje. Pagrindinės centrinio banko funkcijos. Išvados. Literatūra.

Finansinis tarpininkavimas – tai paslaugos, kuriomis padedama paslaugų gavėjams gauti finansavimą, reikalingą turtui įsigyti, išmainyti, investuoti ar parduoti. Finansinio tarpininkavimo specialistai, dažniausiai bankininkai, makleriai, agentai savo klientams pateikia išsamią informaciją apie planuojamą vykdyti projektą, perspektyvas ir finansines galimybes. Finansinio tarpininkavimo, kaip ekonominės veiklos rūšyje didžiausią lyginamąją dalį užima bankininkystės sektorius su savo plačiu paslaugų spektru. Dėl to galima teigti, kad bankai, kaip finansinio tarpininkavimo vienas iš elementų vaidina svarbų vaidmenį tiek atskiros šalies, tiek viso pasaulio ekonomikoje. Bankai – tai institucijos, kurių uždaviniai yra rūpintis pinigų kiekio valdymu, užkirsti kelią finansinei panikai, veikiant kaip paskutiniams skolintojams kritiniu atveju bei vykdant kitus vyriausybės uždavinius. Jų pagrindinis tikslas – palaikyti darnų ekonomikos funkcionavimą: didelis užimtumas, kainų stabilumas, priimtinas valiutos kursas bei ekonomikos augimas.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2178 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Finansinis tarpininkavimas Lietuvos ekonomikoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansinis tarpininkavimas Lietuvos ekonomikoje. (2012 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansinis-tarpininkavimas-lietuvos-ekonomikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:35
×