Finansinių ataskaitų analizė


Finansines ataskaitos analize referatas pieno. Imones ataskaitu analize. Pieno zvaigzdes pelno nuostolio ataskaitos prognoze. Pieno zvaigzdes finansiniu metu ataskaitos. Pieno zvaigzdes 2008-2010 balanso ir pelno nuostolio ataskaita. 5 metu balanso horizontalioji word.

Įvadas. Finansinės analizės metodologija. Įmonių finansinės būklės ir veiklos rezultatų analizės metodika. Ab „pieno žvaigždės“ veiklos charakteristika. Ab „pieno žvaigždės“ balanso ir pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Balanso rodiklių horizontalioji analizė. Balanso rodiklių vertikalioji analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos rodiklių horizontalioji analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos rodiklių horizontalioji analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos rodiklių vertikalioji analizė. Išvados. Literatūra. Priedas.

Finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai įvertinti imonės finansinę informaciją. Ji suteikia galimybę tiksliau suvokti įmonėje vykstančius reiškinius ir procesus. Įmonės finansinę būklę reikia nuolat stebėti. Labai svarbu vertinti rodiklių kaitą. Norint sėkmingai konkuruoti su kitomis įmonėmis reikia sugebėti tiksliai ir teisingai įvertinti bei suprasti savo imonės dabartinę būklę ir perspektyvas. Nuolat tiriant savo įmonės finansinius rezultatus, lyginant rodiklių pasikeitimus, galima iš anksto numatyti kokia bus įmonės situacija ateityje. Finansinių ataskaitų analizė pateikia ypač vertingą informaciją apie pagrindinių rodiklių tendencijas ir priklausomybes, įmonės pajamas bei sąnaudas. Finansinėje analizėje ypatingas dėmesys skiriamas finansiniams koeficientams.

Kiekvienos įmonės tikslas – siekti gerų finansinių rezultatų, tai yra pelningos veiklos. Nagrinėjant įmonės veiklą labai svarbu įvertinti ne tik finansinį rezultatą, bet ir nustatyti įtakos jam turėjusius veiksnius, taip pat atskleisti priežastis, dėl kurių įvyko tam tikrų rodiklių ar veiklos sričių pokyčiai. Pats svarbiausias finansinės analizės šaltinis yra įmonės buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės dokumentai, pagal juos galima nustatyti, ar įmonė tam tikru metu dirbo gerai, ar ne, kokios jos ateities prognozės. Finansines ataskaitas analizuoja vidaus bei išorės informacijos vartotojai. Jose pateikta informacija padeda informacijos vartotojams priimti teisingus sprendimus, įvertinti praėjusių, ataskaitinių ir būsimų laikotarpių įvykius, organizuoti ekonomiškai racionalią ir efektyvią veiklą.

Darbo objektas: Akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ 2008-2010 metų finansiniai veiklos rezultatai.

Tikslas: Išanalizuoti AB „Pieno žvaigždė“ finansinės analizės ataskaitas.

Darbo uždaviniai:

1. Aptarti finansinės analizės ypatybes.

2.Atlikti AB „Pieno žaigždė“ balanso horizontaliąją analizę.

3.Atlikti AB „Pieno žaigždė“ vertikaliąją analizę.

4.Atlikti AB „Pien žvaigždė“ pelno (nuostolių) ataskaitos horizontaliąją analizę.

5.Atlikti AB „Pieno žvaigždė“ pelno (nuostolių) ataskaitos vertikaliąją analizę.

Darbo metodai:

Mokslinės, teorinės literatūros sisteminimas, balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitų grafinių metodų, koeficientų analizė.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (6504 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raimonda
  • Finansinių ataskaitų analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Finansinių ataskaitų analizė. (2013 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansiniu-ataskaitu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 07:54
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo