Finansinių investicijų analizė


Santrauka. Įvadas. Ab ,,šiaulių bankas” veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Veiklos apžvalga. Šaltinių apžvalga. Finansinės ir veiklos analizės teoriniai aspektai. Finansinės investicijos. Finansų analizės reikšmė, uždaviniai. Finansinių investicijų svarbiausios rizikos rūšys. Vertybinių popierių analizė. Kapitalo rinkos rodikliai. Ab „šiaulių bankas“ finansinių investicijų analizė. Techninė analizė. Kapitalizacijos rodikliai. Akcijos rinkos kainos ir akcijai tenkančios dividendu sumos santykis. Akcijos kainos ir akcijos pelno santykis. Akcijos kainos ir pardavimo pajamų santykis. Dividendinis pelningumas. Dividendu išmokėjimo koeficientas. Išvada. Literatūros sąrašas. Priedai.

Inesticijos tai priemonės, kurios leidžia gauti didesnį pelną nei buvo išleista. Investoti į AB „Šiaulių bankas“ verta, nes visos investicijos, kurios buvo išleistos į AB „Šiaulių bankas“ sugrįš su kaupu, todėl kad bankas kiekvienais metais vis tobulėja ir didina savo rodiklius į gerąją pusę. Finansinės analizės pagalba galima susiskaičiuoti rodiklius netik finansinių investicijų, bet ir daug kitų pagrindinių rodiklių, kurie padeda susipažinti su įmone.

  • Microsoft Word 185 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (5126 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • Finansinių investicijų analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Finansinių investicijų analizė. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansiniu-investiciju-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:09
×