Finansinių investicijų valdymas


Investiciju valdymas referatas. Investiciju valdymo savarankiskas darbas. Investiciniu projektu valdymas kursinis. Investiciniai projektai ju valdymo ypatumai. Tarptautiniu investiciju vertinimas ir valdymas. Investicijų projektas namu darbas. Investicinis projektas speros finansiniu investiciju valdymo. Finansiniu investiciju valdymas namu darbas.

Investavimo strategija. Įmonių investiciniai rodikliai. Vertybinių popierių portfelio sudarymas.

Klientas nori investuoti laisvas lėšas - 500 000 litų. Tam, kad nustatyti investavimo strategiją, buvo išsiaiškinami investuotojo tikslai, priimtina rizika, investavimo periodas.

Klientas turi sukauptų laisvų pinigų ir nenori prarasti jų laikui bėgant, nenori jų dėti į indėlį, nes gautos palūkanos nepadengs infliacijos, nenori pirkti nekilnojamo turto, nes jis nelikvidus. Todėl norėtų šiuos pinigus investuoti taip, kad po 10 metų jie nenuvertėtų t.y. padengtų infliaciją, kuri 2011 m. sudarė 4,1 proc., bet atneštų dar 1 proc. pelną, ir galėtų mėgautis ramia senatve.

Klientas pasiruošęs nuosaikiai rizikuoti, nes supranta, kad nerizikuojant neuždirbsi pinigų. Tuo labiau, kad jis nori po 10 metų turėti ne tik tos pačios vertės pinigus, bet ir 1 proc. pelną, kad galėtų nebedirbti.

Investuotojas pasirenka 10 metų investavimo periodą, nes po tiek laiko turės išeiti į pensiją ir nežino ar toliau jis galės dirbti. Be to klientas nori pasidžiaugti gyvenimu šiuo metu visus pinigus leidžiant savo poreikiam o ne taupymui.

Klientui artimesnė yra Lietuvos rinka. Jis geriau susipažinęs su Lietuvos įmonėmis ir mano, kad gali greičiau ir patogiau sekti pasikeitimus Lietuvos rinkoje.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1122 žodžiai)
  • Kolegija
  • Daiva
  • Finansinių investicijų valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansinių investicijų valdymas. (2012 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansiniu-investiciju-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:16
×