Finansinių priemonių ir su jomis susijusių rizikų aprašymas


Finansinių priemonių ir su jomis susijusių rizikų aprašymas. Bendra informacija apie finansines. priemones bei su jomis susijusią riziką. Investavimo rizikos. Akcijos ir su jomis susijusios rizikos. Skolos vertybiniai popieriai (obligacijos) ir. su jais susijusios rizikos. Investiciniai fondai ir su jais susijusios rizikos. Atpirkimo ir atvirkštinio atpirkimo sandoriai. ir su jais susijusi rizika. Išvestinės finansinės priemonės ir su jomis susijusios rizikos. Šaltiniai.

Finansinės priemonės - akcijos, iždo vekseliai, obligacijos, investicinių fondų vienetai, bei kitos teisės ir įsipareigojimai, kuriais yra prekiaujama finansinių priemonių rinkose. Kiekvieno investuotojo noras yra, kad investicijų grąža būtų tik teigiama ir kaip galima didesnė. Tačiau visada egzistuoja rizika, kad investicija gali būti ir nuostolinga. Kuo didesnis investicijos pajamingumas, tuo investicija yra rizikingesnė.

Finansinę atsakomybę prisiima investuotojas ir privalo stebėti savo investicijų būklę. Būtina investicijų sekimui informacija yra skelbiama finansinių tarpininkų, vertybinių popierių biržų bei viešosios informacijos teikėjų tinklapiuose, pagrindiniuose laikraščiuose. Finansinės priemonės neišvengiamai susijusios su tam tikra konkrečia finansine rizika.

Investavimo rizika- tai rizika, kad investuotas turtas neatneš grąžos ar praras vertę ir dėl to bus patirta nuostolių. Rizikos laipsniai: Didelė rizika: Klientas prisiima didelį rizikos laipsnį siekdamas maksimizuoti pelną. Vidutinė rizika: Klientas prisiima vidutinį rizikos laipsnį siekdamas gauti pelną ir apsaugoti turtą. Maža rizika: Klientas prisiima mažą rizikos laipsnį siekdamas gauti pelną ir maksimaliai apsaugoti turtą.

  • Finansai Skaidrės
  • MS PowerPoint 763 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (1409 žodžiai)
  • Universitetas
  • Leila
  • Finansinių priemonių ir su jomis susijusių rizikų aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Finansinių priemonių ir su jomis susijusių rizikų aprašymas. (2014 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansiniu-priemoniu-ir-su-jomis-susijusiu-riziku-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:46
×