Finansų Individualus namų darbas 3 variantas


Kintamos negamybinės išlaidos. X.  Viso. Duomenys apie pardavimus. Duomenys apie atsargas . Duomenys apie sąnaudas. Kintamos išlaidos.

Įmonė pridėtinių kaštų paskirstymui naudoja tradicinę dviejų etapų kaštų paskirstymo sistemą. Turime tokią informaciją apie įmonės gamybinius ir aptarnavimo padalinius bei darbų A150 ir B160 sąnaudas ištekliams:

Siuvimo įmonėje siuvami švarkai. Turime tokią informaciją apie gamybinės įmonės “Tulpe” paklausą, kainas, sąnaudų normas ir kaštus bei gautus faktinius rezultatus:

Įmonės pridėtiniai gamybiniai kaštai yra skirstomi tradiciniu būdu pagal tiesioginio darbo kaštų biudžetą (Lt. / tiesioginio darbo užmokesčio Lt.)

Prognozuojamame variante yra naudojami standartiniai tiesioginių medžiagų ir tiesioginio darbo kaštų normatyvai;

Naudodama prognozuojamus duomenis įmonė rengė ataskaitinių metų biudžetą

Naudodami prognozės ir faktinius duomenis bei parengę lankstų biudžetą atlikite antro ir trečio lygio nukrypimų analizę bei paskaičiuokite:

X7 – lankstaus biudžeto nukrypimą antro lygio analizėje;

X8 – nukrypimą dėl pardavimo apimties antro lygio analizėje;

X9 – nukrypimą dėl kainos trečio lygio tiesioginių medžiagų nukrypimų analizėje;

X10- nukrypimą dėl darbo našumo trečio lygio tiesioginio darbo analizėje.

Kintamais kaštai laikykite tiesiogines medžiagas ir tiesioginį darbą. Pastoviais pridėtines gamybines išlaidas ir pardavimo ir administracinius kaštus.

2.             Naudodami prognozės ir faktinius duomenis bei parengę lankstų biudžetą atlikite antro ir trečio lygio nukrypimų analizę bei paskaičiuokite:

Kadangi nėra pateikta informacijos apie žaliavų atsargas, daroma prielaida, kad žaliavų atsargų likučiai lygūs 0, todėl tiesioginių medžiagų pirkimų biudžetas lygus tiesioginių medžiagų sąnaudų biudžetui.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1211 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Finansų Individualus namų darbas 3 variantas
    10 - 4 balsai (-ų)
Finansų Individualus namų darbas 3 variantas. (2015 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-individualus-namu-darbas-3-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:35
×