Finansų planavimas ir prognozavimas AB Lietuvos dujos


Finansinis prognozavimas. Prognozuojamų finansinių ataskaitų sudarymas. Lietuvos dujos kursinis. Imones finansinis prognozavimas. Finansinis planavimas ir prognozavimas. Pardavimu prognozavimo modeliai. Finansinio planavimo reiksme. Finansu planavimas referatas. Pardavimu prognozavimas. Prognozuojama pelno ataskaita.

Įvadas. Finansinio prognozavimo ir planavimo procesas. Prognozavimo ir planavimo ryšys. Finansų planavimas. Finansų planavimo reikšmė ir priklausomybė nuo įmonės dydžio. Finansų prognozavimas. Pardavimų prognozavimo metodai. Prognozuojamo pelno ataskaita. Balanso sudarymas. Piniginių srautų sudarymas. Įmonės chakteristika. Įmonės veikla. Įmonės vizija ir misija. Ab „lietuvos dujos“ prognozuojamos ataskaitos. Prognozuojama ab „lietuvos dujos“ pelno (nuostolių) ataskaita. Prognozuojama ab „lietuvos dujos“ balanso ataskaita. Išvados. Naudota literatūra.

Visuose planavimo lygmenyse vienaip ar kitaip naudojami įvairūs finansiniai rodikliai. Didžiausiu mastu tai pasakytina apie verslo planavimą. Piniginė išraiška – tai pats objektyviausias bet kurios organizacijos veiklos kriterijus, jos sėkmę lemia visų pirma turimų pinigų kiekis ir piniginių srautų valdymo kokybė. Tuo pat metu vadybininkai praktikoje visuomet susiduria su tam tikrais piniginiais suvaržymais. Kartais net gali atrodyti, kad finansinių išteklių stygius paverčia niekais visas vadybininko pastangas, nukreiptas į įmonės veiklos efektyvumo bei rezultatyvumo padidinimą. Tačiau finansiniai apribojimai nėra kažkieno piktos valios apraiška. Juos diktuoja finansinė realybė: gaunančių pinigus asmenų poreikiai visuomet viršija juos duodančių asmenų galimybes. Iš to seka, kad finansų planavimo mokslas ir menas siūlo aiškiai suvokti savo galimybes ir veikti suderinto biudžeto ribose.

Sėkmingai suplanuotoje veiklos programoje finansinių ataskaitų parengimas perspektyvai yra esminis momentas. Prognozuojama ataskaita iliustruoja pagrindines skirtingų finansinių scenarijų kryptis. Ataskaitos yra naudingos numatant efektą, kurį duos įprasta veikla, ją atitinkamai paveikus. Yra daugybė kitų priežasčių, kodėl finansinių ataskaitų proataskaitos leidžia vadybininkams bandyti įvairius strategijų variantus, įvertinant jų efektyvumą.  .

Temos aktualumas ir reikšmingumas: ši tema yra aktuali, nes įmonės veiklos planavimas ir finansinių ataskaitų prognozavimas leidžia numatyti pajamas, kurios vienaip ar kitaip paveikus veiklą, bufinansinis prognozavimas yra finansinių ataskaitų tikėtinų duomenų numatymas ateityje, o planavimas – biudžetų sudarymas pagal padalinius ir funkcijas. Finansinis planavimas yra funkcija, skirta ateities ištekliams, veiklos programai bei jos rezultatams numatyti. Finansinis prognozavimas atliekamas ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, septyneriems metams, o biudžetai sudaromi metams (taktiniai) arba trumpesniam laikotarpiui, dažniausiai iki vieno mėnesio (operatyvieji). Jie kontroliuojami, priimami taktiniai ir operatyvieji sprendimai, todėl tikslinamos finansinių ataskaitų prognozės ir tikrinama, ar pasiekti įmonės tikslai. Jeigu faktiniai įmonės veiklos rezultatai labai nukrypsta nuo planuotų, tada priimami strateginiai sprendimai ir koreguojamos finansinių ataskastrateginis įmonės tikslas gali būti užimti tam tikrą rinkos dalį, pateikti vartotojams naujus produktus, pasiekti tam tikrą pelningumą, aukščiausią aplinkosaugos standartą ir pan.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2011 m.
  • 20 puslapių (4444 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Finansų planavimas ir prognozavimas AB Lietuvos dujos
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansų planavimas ir prognozavimas AB Lietuvos dujos. (2011 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-planavimas-ir-prognozavimas-ab-lietuvos-dujos.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 05:49
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema