Finansų rinkos ir jose veikiančios institucijos


Lietuvoje veikiančiomis finansų institucijomis. Finansu rinkos ir institucijos savarankiskas darbas. Rinkų klasifikacija.

Finansų rinkos ir jose veikiančios institucijos. Įvadas. Finansų samprata. Finansų valdymo esmė. Finansų valdymo tikslai ir funkcijos. Finansų valdymo sprendimai. Finansų valdymas lietuvoje. Finansų rinkos. Finansų rinkų samprata ir funkcijos. Finansų rinkų klasifikacija. Finansinių rinkų globalizacija. Finansinių rinkų reguliavimas. Finansinės institucijos. Finansinių institucijų apibrėžimas ir veiklos principai. Finansinių institucijų klasifikacija. Bankinės finansinės institucijos. Nebankinės finansinės institucijos. Lietuvos finansinių institucijų apžvalga. Išvados. Literatūra.

Šio darbo tikslas - atskleisti finansų valdymo svarbą, susisteminti informaciją apie finansų rinkas ir jose veikiančias institucijas, susipažinti su jų funkcijomis, uždaviniais bei tikslais.

Siekiant įvykdyti darbo tikslą svarbūs tokie uždaviniai:

1.Apibūdinti finansų valdymo esmę, tikslus ir funkcijas;

2.Išaiškinti kas yra finansų rinkos, kaip jos klasifikuojams ir kokias atlieka funkcijas;

3.Atskleisti finansų intitucijų veiklos principus, jų funkcijas ir aptarti pagrindines klasifikacijas; pagal pasirinktą klasifikaciją aptarti finansų institucijas;

4.Apžvelgti Lietuvoje veikiančias finansų institucijas.

Darbas atliktas remiantis Lietuvos ir užsienio šalių autorių moksliniais darbais, Lietuvos banko ir kitokia statistine informacija, Lietuvos respublikos įstatymais ir kitais antriniais šaltiniais. Darbe pateiktas sisteminis požiūris į finansų rinkas ir finansines institucijas. Nors darbas yra daugiau teorinio negu taikomojo pobūdžio, jis leidžia suvokti pagrindinius jų veiklos principus ir praktinę svarbą.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 353 KB
  • 2013 m.
  • 31 puslapis (8765 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Finansų rinkos ir jose veikiančios institucijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansų rinkos ir jose veikiančios institucijos. (2013 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-rinkos-ir-jose-veikiancios-institucijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:03
×