Finansų špera 2


Finansu sperai1. Finansu pagrindai konspektas speros. Apivartinio kapitalo analizavimo metodai. Finansu teises spera. Finansu pagrindu egzamino spera. Apivartinis turtas.

Pagrindinė finansinės atskaitomybes formos. Kaip apibrėžiamos turto ir nuosavybės savokos? Kokios yra finansinių santykinių rodiklių grupes ? Kaip apskaiciuojamos paprastojo ir periodiniu mokejimu esamosios bei busimosios vertes? Kas yra luzio taskas? Kokie yra rizikos matai? Kas tai yra apivartinis kapitalas ir grynasis apyvartinis kapitalas? Kas yra pinigu apyvartos ciklas? Kuo skiriasi paprastuju ir priviligijuotu akciju vertes?

Pagrindinė finansinės atskaitomybes formos yra balansas, pelno(nuostolio) ataskaita, pelno paskirstymo, pinigu srautų.

Kaip apibrėžiamos turto ir nuosavybės savokos? Turtas apskaitoje tai yra ekonominis isteklis priklausantis savininkui, kuris juo disponuoja imoneje siekdamas naudos ateityje. Nuosavybe tai charakterizuoja turta jo priklausomybes aspektu.

Kokios finasines analizes rūšys naudojamos imones veiklos ivertinimui? Horizontali analize, vertikali analize, santykiniu finansiniu rodikliu grupes.

Kokios yra finansinių santykinių rodiklių grupes ? Pelningumo-, turto valdymo, likvidumo, isipareigojimu, rinkos vertes santykiniai rodikliai.

Nusidevejimo esme tiesiogiai proporcingas nusidevejimo metodas, su turto panaudojimu susijes metodas, mažejancio sumavimo metodas, metu skaiciaus sumavimo metodas.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (628 žodžiai)
  • Silvestras
  • Finansų špera 2
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Finansų špera 2. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-spera1.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:07
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo