Finansų valdymas ir jo problemos


Įvadas. Finansų teoriją. Išvados. Literatūra.

Taigi šio darbo tikslas yra išnagrinėti finansų valdyma problemas sūkuriais susiduria įmones ir jų sprendimai.

Šios problemas labai aktualios tarp įmonių ir kaip išspręsti šias problemas įmonės turi pačios. Vadovaujantis tokiomis savybėmis kaip:

Finansinės ataskaitos parodytu kur įmonei gali sutaupyti iš savo veiklos kiek vienais metais ir netgi menesias.

Rinkos paklausos galėtų padėti įmonei konkuruoti rinkoje ir dar neatsilikti nuo pasaliuniu naujoviu.

Pardavimų prognozė galėtų padėti įmonei išleisti mažiau pinigu ant produkto ir negaminti dideliai kiekias produkto.

Pagrindinis įmonės veţamų krovinių maršrutas yra Rusija – Vakarų Europos šalys. Daugiausiai krovinių Europoje yra vežamą į/iš Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Vokietiją,Belgija bei Olandiją. Kadangi ekonominė pasaulio krizė palietė visą Europą, siekiama išplėtoti įmonės veiklos ribas. Todėl pradedama vežti krovinius į ir iš Didţiosios Britanijos, Suomiją, Norvegiją bei kitas Šiaurės Europos šalis. Tačiau šiose šalyse yra griežti ekologiniai reikalavimai. Sunkiasvoriams krovininiams automobiliams taikomi EURO 3, EURO 4, o nuo 2008 metų vidurio – ir EURO 5 standartai. UAB „Nostrada― iš 189 vilkikų tik 25 atitinka aukščiausius ekologinius reikalavimus, todėl, siekiant pradėti dalyvauti naujose geografinėse srityse, reikalinga padidinti ekologiškesnių vilkikų skaičių. Šiuo metu įmonei trūktų 10 vilkikų, kad be trugdžių ir vilkikų stokos sugebėtų laiku teikti paslaugas Šiaurės Europos šalyse. Pirkti naujus vilkikus yra labai brangu, o ir įmonės ilgalaikės skolos sudaro beveik 30 proc. visos įmonės nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų vertės. Siekiant sumaţinti šią skolų dalį, įmonė turėtų nuomotis vilkikus iš kitų transporto įmonių.

Prognozavimas – tai ateities įvykių numatymas, turintis didžiulę įtaką įmonės funkcionavimui, perspektyvoms. Prognozavimas reikalingas visoms įmonės veiklos sritims jei šios imonės nori dirbti efektyvei ir kad nekiltu jokiu finansiniu problemu.

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1715 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aleksandr
  • Finansų valdymas ir jo problemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Finansų valdymas ir jo problemos. (2015 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-valdymas-ir-jo-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 01:56
×