Finansų valdymo strategija


Asmeniniu finansu valdymo strategijos. Asmeninių finansų strategija. Bendra imones strategija. Įmonių finansai glaudžiai susije su finansu sistema. X imones finansu valdymo rasto darbas. Su finansais susije darbai. Finansu valdymo ssgg. Darbai susije su strateginiu valdymu. Finansu valdimas(kursinis darbas). Apyvartinio kapitalo valdymas.

Įvadas. Finansų valdymo esmė. Biudžeto formavimas. Kapitalo valdymas. Apyvartinio kapitalo valdymas. Sąnaudų valdymas. Atsargų valdymas. Finansavimo strategija. Uab „x “ finansinė analizė. Išvados. Literatūra.

Įmonės finansinė strategija traktuojama kaip ekonominė kategorija, apibūdinanti įvairius santykius tarp rinkos subjektų finansinėje srityje. Ši kategorija apibrėžia įmonės elgseną rinkoje, jos rinkos pozicijos formavimą, susiejant su finansinių išteklių būkle, panaudojimu aktyviai dalyvaujant piniginiams – kreditiniams instrumentams.

Strateginių ir finansinių įmonės tikslų turinio analizė rodo, kad jie glaudžiai susiję ir dažnai vieni kitus sąlygojantys.

Finansinė strategija turi įsilieti į bendrą įmonės strategiją, turi būti adekvati jai pagal savo tikslus ir uždavinius. Būdingas finansinės strategijos bruožas yra jos ryšys su bendravalstybiniais finansais makrolygyje ir įmonių finansais - mikrolygyje.

Finansinė strategija išreiškia veiksmų, būtinų įmonės tikslų pasiekimui jos misijos rėmuose, modelį koordinuojant, paskirstant ir panaudojant kompanijos finansinius išteklius.

Investicinė strategija suprantama kaip ilgalaikių įmonės investicinių tikslų, kuriuos apsprendžia bendrieji jos vystymo tikslai ir investicinė politika, visuma, o taip pat efektyviausių šių tikslų pasiekimo kelių atranka.

Investicinę strategiją galima traktuoti kaip generalinį veiksmų planą įmonės investicinės veiklos srityje, kuris apsprendžia jos krypčių ir formų prioritetus, investicinių išteklių formavimo pobūdį ir ilgalaikių investicinių tikslų, užtikrinančių numatytą bendrą įmonės vystymąsi, realizavimo etapų nuoseklumą.

Investicinės strategijos formavimo procesas yra svarbiausia bendros įmonės strateginio pasirinkimo sistemos sudėtinė dalis, kurios pagrindiniai elementai yra misija, bendrieji strateginiai vystymosi tikslai, funkcinių strategijų sistema atsįmonės valdymas siekiant užsibrėžtų tikslų susijęs su priimamais sprendimais. Visus verslo valdymo sprendimus galima suskirstyti į tris pagrindines sritis.

Investicijų finansavimas - tinkamas kapitalo šaltinių, naudojamų reikalingo turto įsigijimui, parinkimas. Kokiu būdu turi būti finansuojamas įmonės turtas?.

Gamybinės-komercinės veiklos valdymas - disponuojamų (įsigytų) resursų efektyvus panaudojimas, siekiant maksimalios naudos.

Tam, kad įmonė galėtų vykdyti kokią nors gamybinę-komercinę veiklą, jai reikalingas tam tikras turtas (investavimas).

  • Microsoft Word 62 KB
  • 2012 m.
  • 27 puslapiai (6280 žodžiai)
  • Universitetas
  • Finansų valdymo strategija
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Finansų valdymo strategija. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansu-valdymo-strategija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:05
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo