Firminis stilius vizitinėse, logotipe, pažymėjimuose, aprangoje


Firminio stiliaus elementai. Kurdami firminį stilių mes laikomės tokių taisyklių. Firminis stilius turi būti lengvai įsimenamas. Logotipas. Vizitinė kortelė. Asmeninės vizitinės kortelės reprezentuoja ne tik kompanijos darbuotojus. Vokai Vokas, svarbi firminio stiliaus produkcijos dalis. Firminiai blankai (Blankas. Darbuotojų pažymėjimai Originalūs. Atvirukas - kvietimas Įmonės atributika papuoštas atvirukas/kvietimas. Skrajutė/plakatas/katalogas Tai būdas reklamuoti įmonę viešose, populiariose ir lankomose vietose. Apranga Firminė apranga pabrėžia, jog kompanija - tai vieninga komanda. Automobilis. Lauko/išorinė reklama Vienas populiariausių šiuolaikinės reklamos būdų. Šaltiniai.


Firminis stilius turi būti lengvai įsimenamas. Jis negali būti panašus į kokį nors jau esamą ir kliento pasąmonėje turi asocijuotis tik su Jūsų veiklos sfera; firminis stilius turi būti vientisas, t.y. nuo vizitinės iki darbuotojų aprangos.

Vizitinė kortelėAsmeninės vizitinės kortelės reprezentuoja ne tik kompanijos darbuotojus, bet ir formuoja bendrą įmonės įvaizdį klientų akyse. Todėl ypač svarbu, kad jos būtų išvaizdžios, įsimintino dizaino ir funkcionalios. Vizitinės dizaino pagrindą sudaro logotipas, kuris įkomponuojamas į dizainerio pasiūlytą ir kliento pasirinktą stilių.

Raktinis firminio stiliaus elementas. Nuo sėkmingo logotipo sukūrimo priklauso bendras firminio stiliaus efektyvumas. Kokybiškas logotipas turi atlikti penkias funkcijas:   išsiskirti (padeda atskirti vieną gamintoją nuo kito),   garantuoti (suteikia garantiją tam tikrai produkcijai),   estetiškai patikti (vizualiai padidina produkto vertę),   reklamuoti (suteikia prioritetą jūsų produkcijai),   informuoti (suteikti pirminę informaciją apie įmonės veiklą).

  • MS PowerPoint 2824 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (363 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jurgita
  • Firminis stilius vizitinėse, logotipe, pažymėjimuose, aprangoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Firminis stilius vizitinėse, logotipe, pažymėjimuose, aprangoje . (2019 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/firminis-stilius-vizitinese-logotipe-pazymejimuose-aprangoje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 19:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!