Fizika diskotekoje


Fizika diskotekoje. Darbo tikslas. Mes pasirinkome šią. Įvadas. Fizika yra labai. Šokiai. Inercijos (pirmasis Niutono) dėsnis teigia jei kūno. Šokis – kūno judesiai, paprastai ritmiški muzikai. Disko kamuolys. Disko kamuolys - nelygiai apvalus objektas. KAIp veikia disko kamuolys? Disko kamuolys tiesiog atspindi į jį nukreiptą šviesą daugeliu krypčių. Dūmų mašinos. Dūmų mašina – prietaisas, imituojantis tankius garus, itin panašius į dūmą. Kaip veikia dūmų mašina? Dirbtiniai dūmai sklinda. Garso kolonėlė. Garso kolonėlė – įrenginys garso atkūrimui. GArsiakalbis. Garsiakalbis -  įrenginys, kuris elektrinius signalus verčia garso bangomis. KAIP veikia garsiakalbis? Garsiakalbį sudaro ritė. Išvados. Mes sužinojome, jog fizika yra svarbus mokslas. Šaltiniai.

Mes pasirinkome šią temą, nes norime labiau susipažinti su fizika ir kaip ji yra susijusi su mūsų kasdieniniu gyvenimu.

Fizika yra labai platus mokslas, kuris yra plačiai siejamas su mūsų gyvenimu. Pavyzdžiui diskoteka, joje esančiais įrenginiais ir netgi mūsų judesiais.

Garsiakalbis -  įrenginys, kuris elektrinius signalus verčia garso bangomis.

Mes sužinojome, jog fizika yra svarbus mokslas, absoliučiai viskas kas mus supa šiame pasaulyje ir už jo ribų yra susiję su fizika (net ir diskoteka).

  • MS PowerPoint 5979 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (474 žodžiai)
  • Gytis
  • Fizika diskotekoje
    10 - 11 balsai (-ų)
Fizika diskotekoje. (2015 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizika-diskotekoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 02:31
×