Fizika karinėje pramonėje ir naujausios technologijos


Įvadas. „LaWS“ – lazerinis ginklas. „DARPA EXACTO” – išmaniosios kulkos. Lockheed martin f-22 raptor. Sukhoi pak fa (t-50). J-20 „Juodasis erelis“. Atominė bomba. 10. Išvados. Literatūra.


Savo darbe norėčiau apžvelgti nauja karine technika, ir labiausiai padėjusiais civilinei pramonei , jų istorija.

LaWS yra laivo apsaugos sistema kuris sukurtas tam kad putų bepiločius orlaivius ir transporto priemonės. LaWS naudoja infraraudonųjų spindulius iš kietojo kūno lazerio kuris gali pritaikyti į aukšta galingumą kad sunaikinti taikini arba maža galingumą kad įspėtu arba sugadintu jutiklius priešo. Tarp pranašumo iš šito prietaiso prieš sviedinių ginklų yra maža kaina už šūvis, nes kiekvienas šaudymo iš ginklo reikalauja tik minimalia kaina generuoti energingą pulsą. LaWS suprojektuotas tam kad būtų naudojimas prieš žemos klasės grėsmės. LaWS valdo karis iš laivo su valdymo pultų. Šį naujovė gali padėti žmonėms ateityje , ji gali būti naudoja medicinos pramonei žmones operuoti , statybos pramonei pjaustyti metalus, plytas ir net galima naudoti kosmose pjaustyti arba sunaikinti akmenis, padėti NASA.

EXACTO - (EXtreme ACcracy Tasked Ordnance) tai yra šautuvas šaunantis išmanias kulkas kuri sukurė DARPA – (Defense Advanced Research Projects Agency) pagal Lockheed Martin ir „Teledyne Scientific & Imaging“.

Sukhoi PAK FA (T-50) tai penktos kartos Rusų karinių oro pajėgų naikintuvas. T-50 yra pavadinimas iš prototipinio lėktuvo kuri suprojektavo Sukhoi dėl PAK FA programos. Jis yra sunkiai pastebimas radaru naikintuvas, vienvietė, dviejų variklių naikintuvas. Jis daugiafunkcinis, suprojektuotas tam kad turėtų pranašumą ore ir turėtų atakavimo rolė. PAK FA bus pats pirmas naikintuvas Rusijos karinei tarnyboje turintis „stealth“ technologija.

PAK FA yra skirtas būti tęsėjas MiG-29 ir Su-27 Rusijos oro pajėgose ir tarnauti kaip penktos kartos naikintuvas . T-50 prototipas pirma karta skrido 2010 sausio 29 d. ir 2018 m. pradės gaminti naikintuvus rusų oro pajėgoms. Prototipai ir pirmosios produkcijos grupė bus pristatyta su labai modernizuotu variantų iš AL-31F. Naikintuvas yra nustatytas kad tarnaus apie 35 metus. Dėka šio naikintuvo visi dabartiniai Rusų lėktuvai yra pagerinami.

Kiekviena šalis jau nuo neatmenamų laikų stengėsi išlaikyti savo saugumą įvairiomis priemonėmis. Dabartiniais laikais kiekviena mokslo sritis, taip pat ir karo, yra tarpusavyje labai glaudžiai susijusios. Tai galime pastebėti, kai lazerinių ginklų technologijos yra šiuo metu naudojamos medicinos srityse, reikia prisiminti, kad šiuolaikinį pasaulį užvaldę mobilieji telefonai pirmą kartą buvo panaudoti palaikymui ryšio tarp kariškių. Karine pramonė padeda civilinei pramonei.

  • Microsoft Word 314 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2202 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ervinas
  • Fizika karinėje pramonėje ir naujausios technologijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Fizika karinėje pramonėje ir naujausios technologijos. (2018 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizika-karineje-pramoneje-ir-naujausios-technologijos.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 18:08
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo