Vibracija , sklindanti iš šilumos mazgo

Loreta

Gyvenu 1 aukšte. Kenčiu nuo vibracijos. Kur rasti literatūros apie tai , kad įrodyčiau šilumos tinklams , jog tokia yra ir labai kenkia sveikatai. 

KlausimaiFizikaLygis: Universitetas4 atsakymaiKlausimas atsakytas
Sausio 28 d. 11:21
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (4)

Audrius

Dėl triukšmo galit bandyti kreiptis štai čia :   https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/kur-kreiptis-jei-vargina-triuksmas

ir esminiai paramerai štai čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.402074

Kas liečia spinduliavimo normas skaityti čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.104132?jfwid=1bc6m4z84w

Jei jums reikalingi sprendimai paskambinkit man nuo 9:00 iki 17:00 tel. +370 639 66677 trumpai paaiškinsiu, kaip tuos dalykus galima išspręsti...

Sausio 30 d. 22:06 Geriausias atsakymas
Arna

Tokią literatūra jus tikrai nerasit. Tikrai jums reikia nueiti į šilumos kompanija ir paaiškinti.

Sausio 28 d. 22:09
Audrius

Bendram suvokimo lygiui "praplėsti" tinka visa literatūra ir/ar mokymai  susiję su akustika ir elektromagnetinėm bangom bei jų poveikiu  ir t.t taip pat garso ir elektromagnetinių bamgų poveikiu sveikatai ir pan...

Visi tie triukšmai, kurie sklinda iš šiluminio mazgo (garso arba elektromagnetinių bangų pavidalu) gali būti mėgėjišku būdu pamatuoti į savo telefoną parsisiuntus programėles pvz. "Sound meter" garsui  ir "EMF detector" elektromagnetinėms bangoms.

P.S. jei norite kažkam kažką įrodyti ir/ar pareikšti ieškinį, jei triukšmo lygis ar elektromagnetinės spinduliuotės lygis jūsų gyvenamojoje patalpoje viršyja nustatytas higienos normas, reikės sertifikuotos laboratorijos išvadų (pvz.: VGTU, KTU ir pan), o tas aišku kainuos   apie 100 eur +- už vieno tipo matavimą + atvykimas..

Prašau patikslinti ar Jums reikia sprendimų ( nes abiem atvejais yra būdai ir metodai kaip apsisaugoti) ar Jūsų tikslas yra pareikšti pretenzijas šilumos tinklams?

Sausio 29 d. 16:53
Loreta

Man reikia ir sprendimų ir patarimų . Nes ne pirmi metai įrodinėju apie esančią vibraciją , tačiau vis gaunu atsakymus , kad to nėra. Ir negali būti.Net abejojama mano psichine būsena.... Deja... deja... Buvo atliekamas remontas šilumos tinkluose mūsų name , ir po to atsirado vibracija mano bute. Įrodyti ją yra sunku , nes nėra triukšmo , kvapo ar kitokių aiškių pakitimų. Tačiau jaučiamas baisus diskomfortas , kūnas gauna impulsus, pradeda beprotiškai skaudėti galva , pykina , drebina ir pan. .Ypač klaiku naktimis , kai nuo vibracijos negali užmigti ,ryte skauda galvą , o visas kūnas dreba.  To ir negaliu įrodyti.  UAB , kuri atsakinga už namo š.t. priežiūrą , nereaguoja į mano prašymus. Net neįsivaizduoju , kokios dar įstaigos ar departamentai  galėtų tai paaiškinti.  

Pagarbiai Loreta

Sausio 29 d. 17:54
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo