Fizinės veiklos metodinė analizė: šuolio į aukštį (žirklėmis) tobulinimas


Fizinės veiklos metodinė analizė. Įvadinė – parengiamojo veiklos dalis. Fizinės veiklos analizė. Bendros žinios apie fizinio ugdymo veiklą. Veiklos turinio ir metodikos analizė. Vaikų savijauta , elgesys ir fizinis aktyvumas. Veiklos struktūra , uždaviniai ir rezultatai. Išvados ir pasiūlymai ugdymo procesui gerinti ir pedagoginiam meistriškumui kelti.


Sanitarinės – higieninės sąlygos: Sportuoti sąlygos geros, tik patalpos spalvos galbūt slegenčios. Galėtų būti ir šiltesnė patalpa.

Veiklos uždaviniai: atlikti šuolį į aukštį žirklėmis kuo techniškiau ir geriau.

Įvadinės dalies turinys: mano manymu įvadinėje dalyje buvo skiriama per ilgai laikas. Ir netikslingai parinktas krepšinio žaidimas pakeičiant bėgimą. BLP pratimai parinkti šuolio į aukštį pasirengimui, tai pat ir specialieji bėgimai.

Organizmo parengimas pagrindinei dalei: mano manymu galėjo būti mazai laiko stovima. Treneris nepastebi visų vaikų. O daugiau visas pasirengimas geras.

Pagrindinės dalies turinys: buvo atliekami šuoliai į aukšti žirklėmis, šuoliai ant paklotų ore attliekant kulversti nuo tiltelio, šuoliai kojomis į priekį, judėjimas keturiomis, kojų pritraukimas prie rankų atrempties padėtyje, šuoliukai ant vienos kojos ir tempimo pratimai prie senelės.

Pagrindinių judesių pratimai, jų derinimas: pagrindiniai judesiai buvo skirti tobulinti šokluma tai ir atspindėjo pratimuose ar tai buvo šuolis nuo tiltelio atliekant ore kulversti, ar kad ir šokinėjimas ant vienos kojos.

Pagrindinių judesių technika, jos įvaldymo lygis: technika nebloga, daromos kelios klaidos, bet smulkios.

Baigiamosios dalies turinys: 0,5 rato lėtas bėgimas atsistatymui organizmo, ramus gulėjimas ir treniruotės aptarimas.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (787 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurika
  • Fizinės veiklos metodinė analizė: šuolio į aukštį (žirklėmis) tobulinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Fizinės veiklos metodinė analizė: šuolio į aukštį (žirklėmis) tobulinimas. (2019 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizines-veiklos-metodine-analize-suolio-i-auksti-zirklemis-tobulinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 19:36
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!