Fiziniai asmenys teisės projektinis darbas


Įvadas. Fiziniai asmenys. Fizinių asmenų civilinis procesinis teisnumas ir veiksnumas. Fizinių asmenų civilinės teisės ir pareigos. Asmenų iki keturiolikos metų ir asmenų nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų veiksnumas. Nepilnamečių asmenų emancipacija ir jos ypatumai. Veiksnumo apribojimo ir nutraukimo pagrindai bei tvarka. Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų civilinių teisių ir pareigų įgyvendinimo tvarka. Atvejai, kuomet fizinis asmuo gali būti pripažintas nežinia kur esančiu arba būti paskelbtas mirusiu. Specifinės fizinių asmenų teisės ir jų įgyvendinimo tvarka. Civilinės būklės aktai, jų reikšmė ir registravimas. Praktinės darbo teisės situacijos teisinė analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas: Išnagrinėti fizinių asmenų ypatumus.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti fizinių asmenų požymius tam tikrose amžiaus grupėse bei iš jų kylančias teises bei pareigas.

2.Atskleisti nepilnamečių asmenų emancipacijos klausimą ir jo ypatybes.

3.Aptarti kokie yra veiksnumo apribojimo ir nutraukimo pagrindai bei tvarka ir neveiksnių bei ribotai veiksnių asmenų cvilinių teisių bei pareigų įgyvendinimo tvarka.

4.Išnagrinėti kokiais atvejais fizinis asmuo gali būti pripažintas nežinia kur esančiu arba būti paskelbtas mirusiu.

5.Apžvelgti specifines fizinių asmenų teises ir jų įgyvendinimo tvarką bei nurodyti civilinės būklės aktus, jų reikšmę ir registravimą.

6.Atlikti pateiktos praktinės darbo teisės situacijos teisinę analizę.

  • Teisė Projektas
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4575 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danielius
  • Fiziniai asmenys teisės projektinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Fiziniai asmenys teisės projektinis darbas. (2014 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/fiziniai-asmenys-teises-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:31
×