Fizinio aktyvumo organizavimas skirtingoms amžiaus grupėms ir fizinio aktyvumo rekomendacijos


Sveikatingumo ir poilsio. Įvadas. Istorija. Fizinis aktyvumas. Fizinio aktyvumo nauda sveikatai. Kaip aktyviai praleisti laisvalaikį. Fizinio aktyvumo idėjos jaunimui. Fizinis aktyvumas dirbantiems. Fizinio aktyvumo idėjos 65 m. ir vyresniems. Fizinio aktyvumo rekomendacijos pagal amžiaus grupes. Renginio pritaikymas įvairaus amžiaus atstovams. Išvados.


Sveikatingumo ir poilsio industrijos savarankiškas darbas nr. 2fizinio aktyvumo organizavimas skirtingoms amžiaus grupėms ir fizinio aktyvumorekomendacijos.

Tikslas – atskleisti fizinio aktyvumo reikšmę įvairaus amžiaus grupėms, suprasti kas yra fizinis aktyvumas ir sužinoti fizinio aktyvumo nauda sveikatai ir rekomendacijas. Uždaviniai – Supažindinti su fizinio aktyvumo nauda sveikatai, ir kaip tinkamai praleisti laisvalaikį. Atskleisti nepakankamo fizinio aktyvumo pasekmes. Pritaikyti renginį.

Savarankiškai nevaikštantys kūdikiai Laiką, praleistą ant pilvuko besivartant ir žaidžiant ant grindų Siekiant ir čiumpant daiktus, traukiant, stumiant ir žaidžiant su kitais Maudynės. Žaidimai ant grindų ir vandenyje skatina kūdikius naudotis raumenimis ir vystytis motoriniams įgūdžiams. Gerai sveikatai ir vystymuisi palaikyti taip pat svarbu sumažinti sėdimų veiklų laiką: Sumažinti laiką, praleidžiamą nešyklėse ar sėdynėse Sumažinti laiką, praleidžiamą vaikščioti padedančiuose kūdikių kabančiose vaikštynėse. Sumažinti laiką, praleidžiamą priešais televizorių ar kitus ekranus.

VAIKAMS IR PAAUGLIAMS (5-17 m.) Sportinių ir pramoginių šokių renginys Fizinio aktyvumo tikslas sveikos gyvensenos propagavimas ir fizinio aktyvumo didinimas. Padidinti fizini aktyvumą, motyvuoti būti aktyviems, supažindinti su šokiais jų judesiais kombinacijomis. Pagerinti vaikų, paauglių bendravimo įgūdžius, didinti ištvermę, raumenų jėgą, lankstumą, judesių koordinaciją, greitumą ir vikrumą.

Mano manymu labiausiai šis renginys yra pritaikomas vaikams ir paaugliams.

  • MS PowerPoint 1623 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1419 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Fizinio aktyvumo organizavimas skirtingoms amžiaus grupėms ir fizinio aktyvumo rekomendacijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Fizinio aktyvumo organizavimas skirtingoms amžiaus grupėms ir fizinio aktyvumo rekomendacijos. (2018 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizinio-aktyvumo-organizavimas-skirtingoms-amziaus-grupems-ir-fizinio-aktyvumo-rekomendacijos.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 00:53
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo