Fizinio krūvio įtaka sergant cukriniu diabetu


Cukrinis diabetas ir kineziterapija. Cukrinis diabetas kineziterapija. Kineziterapija sergant cukriniu diabetu. Pratimai sergant cukriniu diabetu. Vaiku cukrinis diabetas kineziterapija. Vaiku cukrinis diabetas ir kineziterapija. Darbas sergant cukralige. Kineziterapija kursinis darbas. Fizinis aktyvumas ir diabetas. Bakalauriniai darbai diabetas.

Įvadas. Cukrinis diabetas. Priežastys. Cukrinio diabeto gydymas. Fizinio aktyvumo poveikio mechanizmai. Mankštos modelis susideda iš trijų dalių. Fizinio krūvio taikymo principai sergant cukriniu diabetu. Pagrindiniai kineziterapijos procedūrų uždaviniai. Fizinio krūvio veikimo principas. Fizinio krūvio poveikis i tipo diabetikams. Fizinio krūvio poveikis ii tipo diabetikams. Kodėl fizinis aktyvumas gali sukelia hipoglikemiją po daugelio valandų? Fizinė kultūra ligoniams, sergantiems lengvos formos cukrine liga ir turintiems kraujotakos i laipsnio nepakankamumą. Energijos išeikvojimas fizinio krūvio metu. Išvados.

Tačiau, kaip bebūtų gaila, dauguma žmonių tik labai primityviai supranta fizinio krūvio įtaką žmogaus organizmui. Dažniausiai manoma, kad fiziniai pratimai gali padėti numesti svorio ar sustiprinti raumenis po įvairių traumų ir kitų sužalojimų. Tik pakankamai retai susimąstoma apie tai, kad fiziniai pratimai gali daryti įtaką cukrinio diabeto progresavimui žmogaus organizme.

Taigi, mūsų darbo tikslai ir uždaviniai : surinkti, išanalizuoti ir susisteminti kuo daugiau naudingos informacijos, atkreipti dėmesį į mažą cukriniu diabetu sergančių žmonių fizinį aktyvumą ir fizinių pratimų ( mankštos ) reikšmę sergantiems cukriniu diabetu. Taip pat norėtume pabrėžti ne tik teigiamą, bet ir neigiamą fizinio krūvio įtaką, atsižvelgiant į visus jo privalumus ir trūkumus, išanalizuoti konkrečių pratimų pavyzdžius, jų specifiką ir naudą. Rastą informaciją bandysime kuo aiškiau ir išsamiau pateikti ir paaiškinti. Tikimės ne tik rasti atsakymus į rūpimus klausimus, bet taip pat ir praturtinti savo asmenines žinias kineziterapijos srityje, kurios vėliau galės pagelbėti ne tik mokymosi įstaigoje, bet ir tolimesniame gyvenime ar darbo praktikoje.

Cukrinis diabetas – tai daugybinės etiologijos metabolinis sutrikimas, kuriam būdinga lėtinė hiperglikemija (gliukozės padidėjimas kraujyje), angliavandenių, riebalų ir baltymų apykaitos sutrikimas, atsiradę dėl sutrikusio insulino išskyrimo, veikimo arba jų abiejų. Cukrinis diabetas sukelia ilgalaikius pažeidimus, įvairių organų funkcijos sutrikimus ir nepakankamumą.

  • Microsoft Word 7647 KB
  • 2011 m.
  • 18 puslapių (4026 žodžiai)
  • Viktorija
  • Fizinio krūvio įtaka sergant cukriniu diabetu
    10 - 1 balsai (-ų)
Fizinio krūvio įtaka sergant cukriniu diabetu. (2011 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizinio-kruvio-itaka-sergant-cukriniu-diabetu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 17:00
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo