Fizinis krūvis neščiosioms


Autorių indėlis į darbą. Turinys. Įvadas. Fizinis krūvis darbo metu. Fizinio krūvio įtaka nėščiosios funkcinėms sistemoms. Fizinins krūvis iki nėštumo ir nėštumo metu. Vandens aerobika nėštumo metu. Fizinio krūvio įtaka vaisiaus vystimuisi. Fizinio krūvio įtaka gimdymui ir laikotarpiui po gimdymo. Išvados. Naudota literatūra.

Šiandieninėje mūsų visuomenėje yra išlikęs besilaukiančios moters stereotipinis matymas – moteris sėdi prie televizoriaus ar klausosi ramios muzikos, daug ilsisi ir maitinasi, riboja namų ruošos tvarką, guli lovoje ir mezga savo naujagimiui kojines. Dėja, taip niekada nebuvo ir nebus, jau nuo senų senovės moterys ne tik atlikdavo visus darbus namuose, bet taip pat ir ruošdavo įvairius ritualus susijusius su ateinančios gyvybės pasitikimu. Šiais laikais pasiruošimo ritualai keičiami tinkamos fizinės būklės palaikymu, kūno ruošimu intensyviam gimdymo procesui, ypač kai mūsų gyvenimuose ir taip dažnai trūksta fizinės veiklos. Tai tampa tarsi tas pasiruošimo ritualas, daug moterų lanko specialius parengiamuosius kursus, daro joms pritaikytas mankštas tvirtinančias kojų, dubens, pilvo raumenis, praktikas vandenyje, kai kurios pasižiūri įvairių pratimų internete, ar tiesiog kiekvieną dieną eina pasivaikščioti. Tai ypatingai svarbu tiek nėščiajai, jos procesams, bendrai gerai savijautai, tiek ir vaisiaus vystimuisi, o svarbiausia tinkamai paruošia naujos gyvybės atėjimui.

  • Microsoft Word 474 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (4378 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dieviska
  • Fizinis krūvis neščiosioms
    10 - 2 balsai (-ų)
Fizinis krūvis neščiosioms. (2014 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizinis-kruvis-nesciosioms.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:55
×