Fizinių vandens savybių nustatymas


Vandens spalvos nustatymas. Praktikos darbas "vandens fizinių savybių nustatymas". Vandens fizikiniu savybiu nustatymo metodai. Vandens fizikiniu savybiu nustatymas. Vandens fizinių savybių nustatymas. Auso savybių nustatymas. Fiziniu vandens savybiu analize. Spalvos nustatymas vandenyje. Vandens fizinių savybių įvertinimas.

Fizinių vandens savybių nustatymas. Darbo tikslai. Naudojami cheminiai reagentai, indai, medžiagos, prietaisai. Nustatymo eiga ir rezultatai. Temperatūros nustatymas. Kvapo nustatymas. Spalvos nustatymas. Išvada. Literatūra.

0,1 l stiklinę palaikėme 5 min pamerktą į vandenį, kurio temperatūra vėliau buvo matuojama, kad indo temperatūra nesiskirtų nuo vandens temperatūros. Į stiklinę įpylėme 100 ml tiriamojo vandens ir įleidę termometrą išmatavome vandens temperatūrą , t = 21°c. Tiriamąjį vandenį supylėme į 0,1 l talpos plačiakaklę matavimo kolbą, užkimšome kamščiu, gerai suplakėme ir, nuėmę kamštį, nosimi įtraukėme orą iš kolbos. Nustatėme, jog mūsų tiriamojo vandens kvapo tipas – pelkių, kvapo pobūdis – dumblo. Pagal 1 lentelę supylėme tirpalus nr. 1 ir nr. 2 į 10 ml talpos mėgintuvėlius ir užkimšę šlifo kamščiais suplakėme. Mėgintuvėlius sustatėme į stovą mėgintuvėliams, iš eilės, pagal spalvos intensyvumą. Palyginome turimų mėgintuvėliuose tirpalų spalvas su savo tiriamuoju vandeniu ir nustatėme, jog mūsų tiriamo vandens intensyvumo laipsnis, balais –60.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (293 žodžiai)
  • Julija
  • Fizinių vandens savybių nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Fizinių vandens savybių nustatymas. (2012 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/fiziniu-vandens-savybiu-nustatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 09:20
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo