Fizioterapijos praktikos veiklos ataskaita


Šiaulių valstybinės kolegijos. Sveikatos priežiūros fakulteto. Praktikos veiklos ataskaita. Procedūrų aprašymas ir analizė. Studento stebėtų ir atliktų procedūrų suvestinė. Paciento kineziterapijos kortelė.


Praktika vyko sveikatos ir poilsio centro „AQUA“ gydyklose, Druskininkuose. Praktikos trukmė – 2 savaitės, apima 3 kreditus. Praktika vyko nuo 9h iki 15h. Jos metu buvo stebėtos ir atliktos šios procedūros: individuali kineziterapija, vertikalių vonių procedūros, grupinės mankštos, elektroterapija, magnetoterapija, bioptron šviesos terapija, krioterapija, inhaliacijos (su propoliu ir mineraliniu vandeniu), deguonies terapija, dantenų hidromasažas (su mineraliniu vandeniu). Praktikos veiklos ataskaitos tikslas yra parodyti, jog susipažinau su fizioterapijos procedūromis praktiškai, gebu jas atlikti ir teisingai parinkti pacientui.

Kiekvieną dieną stebėdavau ir padėdavau atlikti šias procedūras: individualią kineziterapiją, grupines mankštas, elektroterapiją, magnetoterapiją, inhaliacijas, bioptron šviesios terapiją. Individualioje kineziterapijoje daugiausiai buvo dirbama su pacientais turinčius pečių juostos problemas ir taip pat su apatinės galūnės problemomis. Individualios kineziterapijos esmė buvo gražinti prarastą judesių amplitudę, stiprinti raiščius bei raumenis, taip pat grąžinti psichologinį užtikrintumą.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (624 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renaldas
  • Fizioterapijos praktikos veiklos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Fizioterapijos praktikos veiklos ataskaita. (2019 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizioterapijos-praktikos-veiklos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 03:52
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo