Fizioterapijos savoka


Fizioterapija sąvoka. Indikacijos bei kontraindikacijos. Fizioterapija. Fizioterapija –tai natūralių ir dirbtinių fizikinių veiksnių naudojimas ligoms. Fizioterapija yra neinvazinis gydymo metodas. Fizioterapijos pranašumai. Naudojami fizioterapijos metodai leidžia greičiau sumažinti uždegimą. Gydomieji fiziniai veiksniai klasifikuojami į natūralius gamtinius ir dirbtinius. Natūralūs gamtiniai veiksniai – tai tokie žemės klodai kaip purvas. Dirbtiniai fiziniai veiksniai – tai veiksniai. Absoliučios fizioterapijos kontraindikacijos. Užkrečiamos infekcinės, grybelinės ligos. Reliatyvios fizioterapijos kontraindikacijos. Nėštumas Stimuliatoriai, Jutimų sutrikimai Lėtinis širdies nepakankamumas Augliai. Traumos ir periferinės nervų sistemos ligos su skausminiu sindromu.

Užkrečiamos infekcinės, grybelinės ligos; Sunkus kvėpavimo sistemos nepakankamumas; Karščiavimas; Vidinis kraujavimas; Sunkus širdies veiklos sutrikimas; CNS ligos pvz. Epilepsija.

Traumos ir periferinės nervų sistemos ligos su skausminiu sindromu ; Sąnarių ligos; Judinamosios funkcijos pažeidimas ; Raumenų ir jungiamųjų audinių ligos ; Skausmas; Sutrikusi audinių kraujotaka; Raumenų spazmai; uždegiminės ligos (ypač plaučių);.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 246 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (305 žodžiai)
  • Zivile
  • Fizioterapijos savoka
    10 - 10 balsai (-ų)
Fizioterapijos savoka. (2014 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/fizioterapijos-savoka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 01:53
×