Format. Fdisk. Diskpart komandos


Format komanda. Fdisk Komanda. Diskpart komanda. Disk management.

Format yra komandų eilutės įrankis, įtrauktas į Microsoft DOS, IBM OS / 2 ir „Microsoft Windows“ operacines sistemas, kad būtų galima atlikti disko formatavimą.

Komanda atliks šiuos veiksmus pagal nutylėjimą su kietuoju disku, su USB laikmenomis, arba kitomis magnetinėmis laikmenomis:

FAT įrašai pašalinami keičiant juos į 0x00.

Kataloge yra pašalinami rasti įrašai pakeičiant juos į 0x00.

Format komanda tada patikrina kiekvieną klasterį norėdama patikrinti ar jis yra geras ar blogas ir pažymi tai failo priedo valdiklyje „FAT“.

Pasirinktinai pridedant /S nuo žodžio „system“ format komanda gali įdiegti ir Volume Boot Record. Kai ši parinktis yra įtraukta įkrovos kodas yra įrašomas pirmame sektoriuje. Format komanda visada rašo BIOS parametrų bloką pirmajame sektoriuje su arba be /S pasirinko varianto.

Kitas formatavimo variantas yra /Q arba kaip Microsoft vadina „Quick Format“.Su šia parinktimi komanda ne vykdys antrojo ir trečiojo žingsnių esančių aukščiau. Ankščiau įrašyti duomenys nebus pakeisti šios komandos.

Jeigu pasirinksime komandą format be jokių parametrų MS-DOS 3.2 ar ankstesnės versijos automatiškai be vartotojo raginimo suformatuos įrenginį, bet jeigu tai padarysime 3.3 ar naujesnėse versijose jos tiesiog parodys kad trūksta reikiamų parametrų ir kol jie nebus pasirinkti formatavimo procesas nevyks.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (813 žodžiai)
  • Raimundas
  • Format. Fdisk. Diskpart komandos
    10 - 3 balsai (-ų)
Format. Fdisk. Diskpart komandos. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/format-fdisk-diskpart-komandos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 04:42
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo