Formavimo – pakavimo medžiagos


Formavimo – pakavimo medžiagos. Įvadas Formavimo ir. Įvadas. Dantų techniko darbe yra susiduriama su daugybe medžiagų. Formavimo ir pakavimo medžiagos. Pagaminus tiesioginiu ar netiesioginiu būdu vaškinį protezą. Formavimo – įpakavimo medžiagoms keliami reikalavimai. Neilgas kietėjimo laikas. Fosfatinės formavimo – įpakavimo medžiagos. Šios medžiagos susideda iš miltelių. Silikatinės formavimo – įpakavimo medžiagos. Silikatinės formavimo-įpakavimo medžiagos pasižymi dideliu atsparumu aukštai temperatūrai. Išvados. Išnagrinėjus pakavimo medžiagas. Literatūra. Paveikslų sąrašas.

Įvadas Formavimo ir pakavimo medžiagos Formavimo – įpakavimo medžiagoms keliami reikalavimai Fosfatinės formavimo – įpakavimo medžiagos Silikatinės formavimo – įpakavimo medžiagos Išvados Literatūra Paveikslų sąrašas.

Dantų techniko darbe yra susiduriama su daugybe medžiagų, tarp jų ir formavimo pakavimo medžiagos. Šios medžiagos palengvina techniko darbą atliekant įvairius darbus. Be jų techniko darbai užtruktų labai ilgai ir tai turėtu poveikio netik darbo laikui bet ir produkto kokybei.

Pagaminus tiesioginiu ar netiesioginiu būdu vaškinį protezą, atliekamas sekantis laboratorinis etapas – vaško keitimas į metalą. Prie vaškinio protezo pritvirtinamas liejimo kanalas, vaškinė reprodukcija patalpinama į liejimo žiedą. Norint atlikti liejimą mes turime kažkokiu būdu fiksuoti turimą vaškinį modelį, kad vėliau, išdeginę formavimo – įpakavimo medžiaga suformuoja šabloną, į kurį bus patalpinamas lydinys. Galime padaryti išvadą, kad protezo tikslumas negali būti didesnis nei šablono tikslumas. Formavimo-įpakavimo medžiaga turėtų fiksuoti protezo formą, dydį ir detales, kurios yra užfiksuotos vaškiniame proteze.

  • MS PowerPoint 812 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (435 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tautvydas
  • Formavimo – pakavimo medžiagos
    10 - 4 balsai (-ų)
Formavimo – pakavimo medžiagos. (2015 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/formavimo-pakavimo-medziagos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:07
×