Formulių išvedimas


Fizikos formuliu isvedimas. Inercijos momento isvedimas. Formuliu isvedimas fizika. Fizika formuliu isvedimas. Matematiniu formuliu isvedimas. Fizikos formulės išvedimas. Fizikiniu formuliu isvedimai. Fizikiniu formuliu isvedimas. Fizikos formuliu isvedimai. Formuliu isvedimai.

Paaiškinta kaip išvedinėti formules. Iš pradžių uždengi reikšmę, kurią nori rasti. Paskui padaugini įstrižai esančius du skaičius, ir padalini iš to, kurio įstrižinį uždengei. Taigi, turime eilutę bc=ad. Jei norime surasti kažkurią raidę, reikia uždengti vėlgi tą, kurią nori surasti, ir tada tą porą kuri liko nepaliesta kelti į skaitiklį(trupmenos viršus), o tą skaičių prie kurio esantį uždengei - į vardiklį(trupmenos apačią).

Iš pradžių uždengi reikšmę, kurią nori rasti. Paskui padaugini įstrižai eskai turim pvz. iš jo reikia padaryti eilutź. Norint padaryti eilutź, reikia palikti skaičius trupmenos viršuje(bc), o esantį apačioje(d) perkelti į kitą pusę ir dauginti su a(šiuo atveju).

Taigi, turime eilutę bc=ad.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (121 žodžiai)
  • Kamile
  • Formulių išvedimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Formulių išvedimas. (2011 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/formuliu-isvedimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 09:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo