Foto studija verslo planas


Fotografo verslo planas. Foto verslo planas.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Paslaugos tobulinimas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Reklama. Paslaugų teikimas. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos, įranga. Transportas. Žaliavos, tiekėjai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė valdymo struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Finansinių rodiklių skaičiavimo prielaidos. Finansinės ataskaitos.

Verslo sritis yra menas. Būtų siekiama sudominti vartotoją įvairiomis fotosesijomis studijoje ir už jos ribų, o įgijus klientų pasitikėjimą – ir erotinėmis fotosesijomis. Įprastą skaitmeninę aparatūrą papildytų juostinis fotoaparatas, kurio nuotraukos yra kur kas gyvesnės nei skaitmeninės. Vis daugiau žmonių nori turėti juostiniu fotoaparatu padarytų nuotraukų – šis fotografijos būdas grįžta į šiuolaikinės visuomenės gyvenimą. Įmonės veikla neapsiribotų tik fotosesijų darymu. Mūsų įmonė domėtųsi konkurentų paslaugomis, siektų aprėpti skirtingas kitų fotostudijų paslaugas bei sukurti liberalią ir jaukią atmosferą. Su tinkama įranga (skaitmeniniais, juostiniais fotoaparatais, objektyvais, trikojais ir pan.) mūsų įmonė padarytų kokybiškas nuotraukas, estetiškai paredaguotų ir pasiūlytų vartotojui galutinį produktą atsiimti CD/DVD/USB laikmenoje, o už papildomą mokestį – atspausdintumėme fotopopieriuje. Plečiant įmonės veiklą savo įranga galėtume spausdinti nuotraukas. Siekis – kad klientai nevengtų fotostudiją rekomenduoti draugams ir norėtų sugrįžti dar kartą.

  • Microsoft Word 12255 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (3434 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Foto studija verslo planas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Foto studija verslo planas. (2013 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/foto-studija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:01
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!