Fotoaparatai pristatymas


Fotoaparatai. Fotoaparatų istorija. Pirmoji nuotrauka. Juostiniai fotoaparatai. Skaitmeniniai fotoaparatai. Skaitmeninių fotoaparatų privalumai. Žymiausios fotoaparatus gaminančios kompanijos. “Canon”. “Olympus”. “Nikon”. Literatūros sąrašas.

Juostiniai fotoaparatai yra šiek tiek senesni, bet vis dar plačiai naudojami. Fotografuojant juostiniu fotoaparatu nuotrauka išsisaugo juostelėje, kurią, norint gauti nuotrauką, reikia išryškinti, o kartais tai sukelia nemažai vargo. Todėl vis labiau plinta skaitmeniniai fotoaparatai.

Visi skaitmeniniai fotoaparatai parduodami su laidu, skirtu jį prijungti prie kompiuterio ar spausdintuvo, todėl jūs galite lengvai perkelti nuotraukas į kompiuterį, arba atspausdinti. Taip pat yra įvairių programų, skirtų nuotraukų redagavimui.

Į skaitmeninius fotoaparatus galima įdėti atminties kortelę. Atminties kortelių yra įvairių rūšių, pvz. SD, XD, MMC ir t.t. Taip pat skiriasi ir jų talpa, kuri svyruoja nuo 16 mb iki maždaug 10 GB. Dauguma skaitmeninių fotoaparatų turi skystųjų kristalų ekranėlius, kuriuose patogu peržiūrėti padarytas nuotraukas ir jas tvarkyti (trinti, perkelti ir t.t.).

Skaitmeniniai fotoaparatai gali būti labai maži, nes juose, vietoj daug vietos užimančių fotojuostų dedamos mažos atminties kortelės.

Kadangi skaitmeniniai fotoaparatai gali būti labai maži, jie buvo pritaikyti ir mobiliųjų telfonų gamyboje. Į mobiliuosius telefonus buvo pradėti montuoti maži, bet kartais netgi labai geros kokybės skaitmeniniai fotoaparatai.

  • MS PowerPoint 718 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (544 žodžiai)
  • Karolis
  • Fotoaparatai pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Fotoaparatai pristatymas. (2014 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/fotoaparatai-pristatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 20:33
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo