Fotoaparatų ir kompiuterių aprašymas


Fotografijos aprašymas. Pagrindiniai skaitmeninių fotoaparatų parametrai. Objektyvų tipų parametrai. Pagrindiniai objektų parametrai. Židinio nuotolių diapazonai. Fotoaparato pirkimas pradedantiesiems ir labiau mėgėjams. Fotoaparatų klasės. DYDIS. Valdymas ir galimybės. Nuotraukų kokybė. KAINA. Fotoaparatų palyginimas. Pagrindiniai fotoaparatų privalumai. Išvados. Kompiuterinės įrangos resursų poreikio analizė. Kompiuterio parinkimas, darbui su fotografijos apdorojimo programomis. Nešiojimo kompiuterio aprašymas. Literatūra.


Tokie objektyvai paprastai eksponuoja apskritą vaizdą, jų matymo kampas yra 180°.

Ryškumo zona yra gili naudojant bet kurią diafragmą. Tai praverčia, kai visos kadre esančios detalės turi būti ryškios.

Kadangi kadrą užpildo tik nedidelė matomo vaizdo dalis, fotografuojamas objektas atrodo labai didelis.

Microsoft® Windows® XP su Service Pack 3 orMicrosoft Windows 7 su Service Pack 1. Adobe® Creative Suite® 5.5 and CS6 aplikacijos, taip pat palaiko Windows 8 ir Windows 8.1.

Šiais laikais, žmonėms svarbu geras produktas už gerą kainą. Tačiau nevisada galima rasti, ko iš tikro tikimasi. Lenovo „IdeaPad Y510p‘‘ nešiojimas kompiuteris – išeitis norint tūrėti naudingą ir nebrangų daiktą. Kaina svyruoja tarp 2000-2500Lt(priklauso iš kur perkama). Jis skirtas dirbti su multimedija, net patys gamintojai pabrežia šito prietaiso paskirtį. Nėra sunkus, todėl labai patogus, stilingas, greitas, normalus ekrano dydis, ganėtinai ilga baterijos trukmė. Skirtas mėgėjiškam naudojimui su trupučiu profesionalumo, kuris pasireiškia dirbant rimtesnėse programuose, kurios reikalauja galingų parametrų. Variantas geras ir kaina prieinama kiekvienam norinčiam tūrėti galingą kompiuterį.

  • Fotografija Aprašymai
  • 2014 m.
  • Mantas
  • 14 puslapių (1724 žodžiai)
  • Fotografijos aprašymai
  • Microsoft Word 2962 KB
  • Fotoaparatų ir kompiuterių aprašymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Fotoaparatų ir kompiuterių aprašymas. (2014 m. Kovo 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/fotoaparatu-ir-kompiuteriu-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 11:10