Fotografinio meistriškumo kanonai


Fotografinio meistriškumo kanonai. Gebėjimas matyti, suvokti ir perteikti grožį. Žmogus pirmą kartą paėmęs fotoaparatą į rankas atsitiktinai gali padaryti vertingų kadrų. Kūrybinė sėkmė iš. Kiekvieną kartą norėdami. Fotografuojant žmogus patiria begalę kitų jausmų kvapus. Tai pat reikia nepamiršti kad žmonės mato tik dalelę jūsų matomo lauko. Prieš paspausdami užrakto. Paprastai fotomenininkai skirai labai daug laiko tobulinti nuotraukos kompoziciją ir padaro begalę kadrų. Visi mato bet ne visi pastebi įdomiausias.


Fotografinio meistriškumo kanonaiGebėjimas matyti, suvokti ir perteikti grožį.

Žmogus pirmą kartą paėmęs fotoaparatą į rankas atsitiktinai gali padaryti vertingų kadrų, su kuriais galbūt net galėtu patekti į kokį nors fotografinį konkursą ar jo nuotrauka gali sudominti kokį nors žurnalą. Bet norit neatsitiktinai daryti įspūdingas fotografijas reikia tobulinti įgūdžius, o tam geriausiai tinka praktika. Nors ir yra krūvos fotografavimo taisyklių, profesionalūs fotografai nusistato savo taisykles ir braižą, taip sąmoningai pamindami fotografijos taisykles.

Kūrybinė sėkmė iš fotografo reikalauja: Gebėjimo pastebėti ir atrinkti netipiškas gyvenimo akimirkas ar aplinkos niuansus Kiek galima geriau išnaudoti visas fotografavimo galimybes ir priemones siekiant įamžinti savo pastebėjimus ir norint atskleisti kūrinio esmę. Nuotraukoms suteikti savitą vaizdavimo stilių, išsiskiriantį iš kitų fotomenininkų darbų.

Kiekvieną kartą norėdami užfiksuoti vaizdą mes žiūrime pro vaizdo ieškiklį ir prieš nuspausdami užrakto mygtuką komponuojame kadrą.

  • MS PowerPoint 3056 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (406 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Domas
  • Fotografinio meistriškumo kanonai
    10 - 2 balsai (-ų)
Fotografinio meistriškumo kanonai. (2020 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/fotografinio-meistriskumo-kanonai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 11:37
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo