Fotogrametrija - 2 tarpinis


FOTOGRAMETRIJA 2 tarpinis Kokias žinote aerofotonuotraukų iškraipymų grupes - dėl aerofotografavimo proceso ir techninių priemonių netobulumo ir trūkumų. Susiję su AFN geometrinėmis savybėmis ir žemės paviršiaus ypatumais. Aerofotonuotraukos orientavimo elementais yra nustatomos. Anaglifų stebėjimo būdas , kai. Atstumas tarp akies lęšiukų projekcijos centrų , vadinama. Atvirkštinis stereoefektas , kai. Dvi gretimos vieno maršruto fotonuotraukos 9 aerofotonuotraukos , kurios iš dalies dengia viena kitą , vadinama. Išorinio orientavimo elementai yra. Išorinio orientavimosi elementais nustatoma. Kai visų krypčių vietovės linijos atvaizduojamos be iškraipymų , o horizontalūs linijų ilgiai proporcingai sumažinami , vadinama. Kokie yra stereoskopinio stebėjimo būdai. Naudojantis vidinio orientavimosi elementais galima nustatyti. Norint išgauti erdvinį nufotografuotų objektų vaizdą , aerofotonuotraukos yra orientuojamos taip , kad. Pasvirojoje aerofotonuotraukoje yra įvairių iškraipymų. Kuriuose pagrindiniuose aerofotonuotraukos taškuose išmatuotos kryptys deformuotos dėl aerofotonuotraukos posvyrio kampo ? Pasvirojoje aerofotonuotraukoje yra įvairių iškraipymų. Kuriuose pagrindiniuose aerofotonuotraukos taškuose išmatuotos kryptys deformuotos dėl reljefo. Pasvirosios aerofotonuotraukos mastelis kinta pagal. Regėjimas , vadinamas monokuliariniu regėjimu , kai stebima. Reiškinys , kai stebėtojas stebėdamas dvi iš skirtingų taškų nufotografuotas aerofotonuotrauksa , kur mato erdvinį objekto vaizdą , vadinama. Stambaus mastelio topografiniai planai sudaromi. Stebint aerofotonuotraukas , būtina sąlyga , kad aerofotonuotraukų išilginės sanklotos minimumas būtų. Stebint aerofotonuotraukų stereoporą yra galimi stereoefektai. Kiek jų gali būti. Stereoskopinio regėjimo pagrindinė savybė. Stereoskopinio regėjimo vykdymui būtina , kad. Taškų poslinkis , krypčių pokytis , reljefas , atmosferos refrakcija , žemės kreivumas - tai.

Kokias žinote aerofotonuotraukų iškraipymų grupes?- dėl aerofotografavimo proceso ir techninių priemonių netobulumo ir trūkumų:AFN posvyris, vaizdo poslinkis;-susiję su AFN geometrinėmis savybėmis ir žemės paviršiaus ypatumais:taškų poslinkiai ir krypčių pokyčiai dėl reljefo, atmosferinės refrakcijos, žemės kreivumo.

Anaglifų stebėjimo būdas, kai..Stereovaizdas kuriamas iš kairiosios ir dešiniosios aerofotonuotraukų, naudojantis sąlyginiais raudonuoju ir mėlynuoju filtrais.

Atstumas tarp akies lęšiukų projekcijos centrų, vadinama..regėjimo (akių) bazė (58-72mm).

Atvirkštinis stereoefektas, kai..kiekvieną AFN pasuksime 180o kampu arba sukeisime jas vietomis.

Dvi gretimos vieno maršruto fotonuotraukos (9 aerofotonuotraukos), kurios iš dalies dengia viena kitą, vadinama..stereopora.

Išorinio orientavimo elementai yra..Xs ,Ys , Zs ir direkcinis aerofotonuotraukos kampas, aerofotonuotraukos posvyrio kampas, aerofotonuotraukos posūkio kampas.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (499 žodžiai)
  • Marija
  • Fotogrametrija - 2 tarpinis
    10 - 9 balsai (-ų)
Fotogrametrija - 2 tarpinis. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/fotogrametrija-2-tarpinis.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:00
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!