Frame relay maršrutizatoriaus “cisco c2600” parametrų nustatymas


Frame relay maršrutizatoriaus “cisco c2600” parametrų nustatymas. Teorinė dalis. Frame relay parametrų nustatymas cisco 2600 serijos maršrutizatoriuje. Lmi ir ip paketo enkapsuliavimo į frame relay freimą tipai. Frame relay adreso susiejimas su ip adresu. Frame relay inicializavimas. Tinklo struktūros aprašymas. Darbo eiga. Kontroliniai klausimai.

Frame relay yra consultative committee for international telegraph and telephone (ccitt) ir american national standards institute (ansi) standartas, kuris apibrėžia duomenų perdavimą per viešąjį duomenų perdavimo tinklą (public data talpindamas į nustatytos stuktūros paketus. Šie paketai keliauja frame relay tinklu per komutatorius iki paskirties taško. Frame relay apima pirmus du osi modelio lygmenis fizinį ir kanalinį. Frame relay naudoja virtualius kanalus paketams perduoti per tinklą.

Frame relay yra supaprastintas paketinio komutavimo tinklas. Labai panašus į x. 25, kuriame duomenų paketai maršrutizuojami į skirtingus taškus, nurodytus paketo antraštėje.

Frame relay tinklas susideda iš kompiuterių serverių, telefoninių stočių vartotojo pusėje ir frame relay tinklo įrenginių, tokių kaip komutatoriai, maršrutizatoriai, csu/dsu ar multipleksoriai. Vartotojo įranga dažnai vadinama bendru pavadinimu dte (data terminal equipment), o įrenginys į kurį jungiaframe relay naudoja sinchroninius hdlc (high-level data link control) paketus, kuriuose duomenų laukas gali užimti iki 8k bitų dydžio. Prieš siunčiant duomenis apskaičiuojama crc (cyclic redundancy check - ciklinė perteklinė suma klaidoms aptikti) suma. Ji pridedama po duomenų bloko (pirmieji du kiekvieno kadro baitai tuoj po vėliavėlės, naudojami paketo perdavimo krypties išrinkimui. Tai paketo antraštė. Jos struktūra pavaizduota paveikslėlyje. Antraštę sudaro: dlci - data link connection identifier, tai 10 bitų numeris rodantis virtualią grandinę į kurią paketas turi būti nukreiptas; c/r - command response, šis bitas priklauso tinklą aptarnaujančiai programinei įrangai ir yra tik perduodamas; ea - extended address, bitas indikuoja antraštės įrašo pabaigą; fecn - forward explicit congestion notification , šis bitas indikuoja, kad imtuvo priimtas paketas patyrė tinkle susidariusį kamštį; becn - backward explicit congestion notification, šis bitas siunčiant nurodo, kad paketas gali patirti duomenų kamštį (t. Jei po išmesto paketo seka kitas, jo fecn laukui suteikiama 1 reikšmė, gavėjas informuojamas, kad prieš tai ėjęs paketas išmestas, jei tuo metu perduodami duomenys priešinga kryptimi, becn laukui suteikiama 1 reikšmė, siuntėjas informuojamas, kad prieš tai išsiųstas paketas buvo išmestas); de - discard eligibility , šis bitas rodo paketo prioritetą, jei vartotojo pasiųstas duomenų srautas viršija jo cir (cir yra paaiškintas žemiau), tai viršiję minėtą lvirtualios grandinės.

  • Microsoft Word 411 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2924 žodžiai)
  • Universitetas
  • Polina
  • Frame relay maršrutizatoriaus “cisco c2600” parametrų nustatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Frame relay maršrutizatoriaus “cisco c2600” parametrų nustatymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/frame-relay-marsrutizatoriaus-cisco-c2600-parametru-nustatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:30
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo