Francoise Sagan knygos Sveikas liūdesy pristatymas


Sveikas, liūdesy”. Francoise Sagan. Apie autorę. Francoise Sagan (tikrasis vardas Francoise Quoirez. Apie knygą. „Sveikas, liūdesy“ – pirmasis Francoise Sagan romanas. Knygos siužetas. „Sveikas, liūdesy“ stebina skaitytoją atvirumu. Pagrindiniai veikėjai. Sesilė – istoriją pasakojanti 17-metė mergina. Reimonas – 40-metis. Sirilis – studijuoja teisę, atostogauja su mama gretimoje viloje. Elzė Makenbur. Ana Larsan – Sesilės velionės motinos draugė. Atsiliepimai apie knygą. „Viena iš. Dėkoju už dėmesį!


Sesilė – istoriją pasakojanti 17-metė mergina, keturis metus prabuvusi vienuolyne, pripratusi prie linksmų ir triukšmingų vakarėlių, išgertuvių. Ji buvo liesa, įdubusiais skruostais, jos šonkaulius galima buvo suskaičiuoti. Sesilė neįsivaizduoja geresnio draugo ir įdomesnio pašnekovo už tėvą. Nemėgo jaunimo. Jai kur kas labiau tiko tėvo draugai keturiasdešimtmečiai vyriškiai, kurie būdavo švelnūs ir galantiški, rodydavo jai tėvo ir meilužio dėmesį. Jos talismanas – rausvos ir žydros spalvos kriauklė. Daug rūkė. Bijojo nuobodulio ir tvarkos. Norėjo nepriklausomybės ir nekentė atsakomybės.

Reimonas – 40-metis Sesilės tėvas, tamsių akių, švelnaus balso, raumeningas, plačių pečių išvaizdus vyras. Jaunos, energingos sielos, švelnus, atsidavęs, lengvabūdis, apsukriai tvarkantis savo reikalus, gyvenime pirmenybę teikiantis materialiniems dalykams. Reimonas turi donžuaniškų polinkių, dėl kurių kas pusmetį keičia moteris, kuriomis greitai susižavi, tačiau taip pat greit ir atšąla. Tikrą prisirišimą jis jaučia tik savo dukrai, be kurios jo gyvenimas būtų nelaimingas. Būtent jai jis atsiskleidžia kaip geras, dosnus, linksmas bei jautrus tėtis. Jo veiklos sritis – reklama. Jis neigė ištikimybės, rimtų santykių, įsipareigojimų sąvokas. Neslėpdavo savo meilės nuotykių, neieškodavo pasiteisinimų.

Sirilis – studijuoja teisę, atostogauja su mama gretimoje viloje. Jo romėniškas profilis, tamsaus gymio ir tamsių akių, atviro veido, šviečiančio savotišku globėjišku ramumu, susirūpinusiu savimi, ypač savo jaunyste, aukštas, kartais net gražus, o jo grožis kėlė pasitikėjimą Sirilis santūrus ir dorybingesnis už daugelį savo amžiaus vaikinų, per daug geras.

  • MS PowerPoint 369 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (927 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Naste
  • Francoise Sagan knygos Sveikas liūdesy pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Francoise Sagan knygos Sveikas liūdesy pristatymas . (2017 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/francoise-sagan-knygos-sveikas-liudesy-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 12:58
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo