Frezavimas praktikos ataskaita


Frezavimas praktikos ataskaita Frezavimas. Saugaus darbo su frezavimo staklėmis taisyklės. Frezavimo staklių tipai ir konstrukcijos. Liejant liejinius. Formavimo darbams reikalinga įranga ir medžiagos (formadėžės, modeliai, gurgdėžės, formavimui naudojami įrankiai, formavimo mišiniai, gurgučių mišiniaiKonkrečios (detalė pasirenkama savo nuožiūra) liejimo formos gamybos technologija, pateikiant eskizais kiekvieną operaciją ir paaiškinant kas yra atliekama. F staklėmis taisyklės. Tekinimo staklių konstrukcijos. Naudojami pjovimo įrankiai, įtaisai. Staklių derinimas darbui. Konkrečios detalės apdirbimo technologija. Sriegių ir kūginių paviršių tekinimas.


Konkrečios (detalė pasirenkama savo nuožiūra) liejimo formos gamybos technologija, pateikiant eskizais kiekvieną operaciją ir paaiškinant kas yra atliekama.

Duota detalė grūdinto plieno strypelis, kurio ilgis yra 100 mm . , o skersmuo 40 mm. Iš kurio reikia padaryti 58mm ilgio , 30mm skersmens galvutės, 12 mm skersmens sriegio varžtą su veržle. Pirmiausia strypelį įstatome, pasirenkame peilį ir patikrinę ar viskas saugu, paleidžiama stakles. Pirma nusistatome nulinį sluoksnį ir leidžiama 60mm horizontaliai po 1mm mažindami skersmenį, sutrumpinus iki ~40mm išjungiame stakles ir pamatuojame, jeigu viskas gerai, galime kitus 50mm nutekinti iki 12,5mm skersmens. Tai atlikę, įcentruojame detalės gala ir su specialiu įrankiu padarome M12 sriegį 35mm varžto. Tai atlikę galime atpjauti mūsų detalę, nulyginti galus ir pradėti daryti veržlę. Veržlės galai nulyginami, pasukant peilius kampu padarome šešiakampio formos galvutę ir nupjauname 15mm veržlės. Vėl įcentruojame ir sriegiklio pagalba išpjauname per visa veržlės ilgį sriegį, aplyginami galai ir turime pagamintą varžtą su veržle.

  • Microsoft Word 2289 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (3652 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydas
  • Frezavimas praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Frezavimas praktikos ataskaita . (2017 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/frezavimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 14:38
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo