Frydrichas nyčės filosofinės teorijos


Frydrichas nyčės filosofinės teorijos. Momentus kritiškai aptarti nurodant privalumus ir trūkumus , lyginti su savo gyvenimo , kelionių , bendravimo patirtimi. Lyginti su savo darbine patirtimi , pasirinkta profesija , darbo sritimi.


Momentus kritiškai aptarti (nurodant privalumus ir trūkumus), lyginti su savo gyvenimo, kelionių, bendravimo patirtimi.

F. Nyčės teorijos apie protą, man yra priimtimos, aš taip pat manau, kad protas turi būti, kaip tvirtovė. Protas vienas reikalingiausių žmogaus bruožų, kuri reikia visą gyvenimą vystyti. Proto vystymas neturėtų nutrūktį kažkuriame gyvenimo etape, pavyzdžiui baigus mokyklą, ar įgijus profesiją, kadangi dabartinis pasaulis yra labai permainingas ir kad spėti su juo reikia vis kažko siekti, tobulėti. Būdamas jūreivis nemažai keliauju po pasauli Danija Svedija Vokietija ir D.Britanija yra tik keletas saliu kurias teko aplankyti savo kelionu metu sutinkau daug nauju žmoniu nauju kulturu ir tai yra nuostabu nes kiekvienas sutiktas naujas žmogus atsinesa su savimi dalele savo kulturos paprociu tai leido man ne tik praplesti akirati bet ir i pasauli pažiureti kitu kampu suprasti koks jis margas, grazus kiek daug man dar neatrasta ir žadinantis nora sužinoti daugiau o tas jausmas kai supranti jog tai ka matai aplink save yra tik mazyte dalele visko tai vercia mane susimastyti kad Kiekvieną kartą kai manai, jog jau pasiekei savo tikslą, reikia visada ieškoti naujų įdėjų, kurias norėtum įgyvendinti nes visada yra kazkas naujo ir kazkas stebinancio.

Sekanti F. Nyčės teorija, kad žmogus iš prigimties nėra nei stiprus, nei tobulas, yra teisinga.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1323 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domis
  • Frydrichas nyčės filosofinės teorijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Frydrichas nyčės filosofinės teorijos. (2016 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/frydrichas-nyces-filosofines-teorijos.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 29 d. 21:15
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo