Funkcijų ypatumų paaiškinimai


APIE. Funkcijų ypatumų paaiškinimai. Racionalumas - iracionalumas. Racionalas. Iracionalas. Ekstraversija - intraversija. Ekstravertas. Logika - etika. Logikas. Etikas. Sensorika - intuicija. Kitų sąvokų paaiškinimai. IM tipo apibrėžimas. Socionikos pagrindai. Sensorinis (S) ar intuityvusis (N)? Etinis (F) ar loginis (T)? Ekstravertas (E) ar introvertas (I)? Racionalusis (J) ar iracionalusis (P)? Kaip atpažinti kito žmogaus charakterio tipą? Intravertas ar ekstravertas? Suvokimo ir sprendimų priėmimo būdų derinai. Asmenybės tipai (II dalis). Jungo teorija. Įtaka ankstyvajam mokymuisi. Asmenybių tipai (III). Asmenybės tipai santuokoje. Profesijos pasirinkimas. Kiekvienas esame unikalus.

Superego – vienas prasčiausių šeimoje. Gerai tik, kad savo tikslų abu žmonės siekia kitais metodais, tą patį darbą dirba kitaip, tad nėra konkurencijos. Darbas pilnai įmanomas ir žmonės vienas kitą įvertina. Kai reikia, visada ras būdą kaip padėti.

Po papildymo ir tapatumo vienas geriausių šeimoje dalykinis santykis. Jis gali suteikti abiems didelę laimę, nes tai, kas skaudžiausia, jautriausia vienam žmogui, antrasis puikiai valdo ir todėl gali padaryti taip, kad abiems būtų malonu. Tai geras santykis ir darbe.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 84 KB
  • 2013 m.
  • 36 puslapiai (15405 žodžiai)
  • Funkcijų ypatumų paaiškinimai
    10 - 2 balsai (-ų)
Funkcijų ypatumų paaiškinimai. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/funkciju-ypatumu-paaiskinimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:57
×