Funkcinis stilius


Beletristinis stilius. Funkciniai stiliai. Funkcinio stiliaus pozymiai. Pagal kurį kriterijų skiriami kalbos funkciniai stiliai.

„funkciniai stiliai“. Įvadas. Funkcinio stiliaus sąvoka ir požymiai. Mokslinis stilius. Publicistinis stilius. Beletristinis stilius. Administracinis stilius. Buitinis stilius. Funkcinių stilių normos. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Tema “Funkciniai stiliai” labai aktuali, nes glaudžiai susijusi su mūsų gyvenimu: mes vartojame įvairius funkcinius stilius įvairiose gyvenimo srityse ir situacijose.

Pirmoje referato dalyje išnagrinėsime kriterijus, pagal kuriuos skiriami kalbos stiliai. Išsiaiškinsime, kiek ir kokių funkcinių stilių egzistuoja. Sužinosime, kaip skiriasi funkciniai stiliai vienas nuo kito, kokių turi ypatumų, panašumų ir skirtumų. Taigi labai svarbu išsiaiškinti, kur ir koks stilius priimtinas.

Darbo uždaviniai ir tikslas:

Referato objektas yra stilius ir jo poskyriai – funkciniai stiliai. Referato tikslas – plačiai išnagrinėti funkcinius stilius, jų ypatumus ir skirtumus.

Uždaviniai:

1.Išnagrinėti kiekvieną funkcinį stilių atskirai.

2.Išsiaiškinti, kokioje gyvenimo srityje jie naudojami;

3.Pristatyti visą kalbos funkcinių stilių klasifikaciją;

4.Išnagrinėti funkcinių stilių klaidas ir normas.

  • Filologija Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3847 žodžiai)
  • Zita
  • Funkcinis stilius
    10 - 3 balsai (-ų)
Funkcinis stilius. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/funkcinis-stilius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:36
×