Furlongo konflikto ratas


Komunikacijų skaidrės.

Furlongas. konflikto ratas. Konflikto ratas, kaip modelis ar konflikto žemėlapis. Santykiai. Vertybės. Vertybės. Vertybių skiltį sudaro vertybės ir įsitikinimai. Strateginės kryptis. Nuotaika. Konflikto sprendimo strategijos. Situacija. Dėstytoja su studentais. Konflikto kilimo priežastys. Konflikto sprendimas. Duomenų strategijos klausimai Kokie duomenys skiriasi tarp šalių. Santykiai Konfliktas įvyko dėl studento pasipūtimo ir dėstytojos nesupratimo. Chemijos B lygio. Santykiai mokytoja nenusiteikus aiškinti mokiniams to ko jie nesupranta.


Konflikto ratas, kaip modelis ar konflikto žemėlapis, bando skirstyti kategorijomis pagrindines konflikto priežastis ,su kuriomis specialistas susiduria, siūlydamas sistemą, kad diagnozuotų ir suprastų faktorius, kurie kuria ar kursto konfliktą. Po siūlymo diagnozuoti konflikto priežastis, konflikto ratas siūlo kelias strategines kryptis, tokiu būdu specialistas gali judėti konflikto sprendimo link. Diagnostiniu požiūriu konflikto ratas turi penkias pagrindines priežastys į konfliktą.

Vertybės. Vertybių skiltį sudaro vertybės ir įsitikinimai, kuriuos abi konflikto pusės turi, arba dėl kurių iškyla konfliktas. Pavyzdžiui: religiniai, etiniai ir moraliniai įsitikinimai. Santykiai. Santykių konfliktą gali kelti negatyvūs prisiminimai iš praeities, taip pat žmonių stereotipai vienas kito atžvilgiu. Pavyzdžiui, jeigu vienas asmuo elgiasi netinkamai kito asmens atžvilgiu, šis tokį elgesį gali suprasti kaip ataką. Eksternalijos/Nuotaika. Konfliktą lemia asmeninės žmogaus problemos, tokios kaip prasta nuotaika, sveikata ar prastas miegas. Pavyzdžiui, organizacijos darbuotojas elgiasi labai emocingai, nes naktį blogai miegojo ar turi problemų namuose. Informacija/duomenys. Konfliktas kyla tada, kai konflikto pusės negauna pakankamai informacijos viena apie kitą arba ta informacija nėra teisinga. Remiantis pasakymu, kad faktai kalba patys už save, galima daryti išvadą, jog tuos faktus ar informaciją kiekvienas asmuo gali interpretuoti savaip.

  • Komunikacijos Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Aistė
  • 14 puslapių (736 žodžiai)
  • Komunikacijų skaidrės
  • MS PowerPoint 861 KB
  • Furlongo konflikto ratas
    10 - 10 balsai (-ų)
Furlongo konflikto ratas. (2016 m. Gegužės 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/furlongo-konflikto-ratas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:59