Futbolas Nemenčinėje


Įvadas. Futbolas nemenčinėje. Nemenčinės vaikų ir suagusiųjų komandos. Nemenčinės sporto klubas. Išvada. Literatūra. Priedai.

Futbolas – viena populiariausių sporto šakų visame pasaulyje. Stebėti futbolo rungtynių renkasi minios žmonių. Vis daugiau vaikų pareiškia norą žaisti futbolą, plečiasi ir futbolo mokyklų ir klubų įvairovė. Gaila, tačiau Lietuvoje futbolas nėra populiariausia sporto šaka, tačiau Vilniuje įsikūrė nemažai futbolo mokyklų. Pastaruoju metu futbolas yra labai populiarinamas Kaune. Kaune yra įkurta nacionalinė futbolo akademija. Akademijoje ugdomi jaunieji futbolininkai bei ruošiama Lietuvos nacionalinė rinktinė, taip pat keliama trenerių, teisėjų ir kito personalo kvalifikacija. Į akademija kviečiami talentingiausi jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos, visi žaidėjai gyvena kartu viename pastate. Žaidėjams yra sudarytas specialus treniruočių, mokymosi tvarkaraštis.

Taigi, norėčiau papasakoti apie futbolo plėtojimą Nemenčinėje, supažindinti su dabartinės Nemenčinės futbolo komandomis ir jų pasiekimais įvairiose turnyruose, papasakoti Nemenčinės sporto klubą, kuri dėka klubas įsigijo futbolo inventorių, treniravimosi sąlygas.

2008 – 2009 m. : „Rūta“. 2 lygmuo, aukščiausias pasiekimas - 5 vieta.

2012 - 2013 m. Nemenčinės „Rūta“ dalyvavo 2 lygmenyje ir aukščiausiai buvo pakilusi į 5 vietą.

Nemenčinėje yra vaikų futbolo komanda, kuri vadinasi taip pat, kaip ir suaugusiųjų „SK NEMENČINĖ“. Įsikūrus sporto klubui kilo mintis suburti vaikų futbolo komandą. Pradžioje vaikų futbolo komandos skaičius vis kito, tačiau šiuo metu vis daugiau vaikų noriai lanko futbolo treniruotes. Papildomu motyvu buvo galimybė vaikams kiekvieną savaitę žaisti rungtynes. Nemenčinės vaikai dalyvavo VRFS rengiamosiose varžybose, būtent tokios varžybos ir skatino vaikus domėtis ir žaisti futbolą. Tokios varžybos – puiki galimybė vaikams ir treneriams, nes nereikia sukti galvos dėl rungtynių stokos – jos vyksta kiekvieną savaitę. Vaikai nepasiekė aukščiausių rezultatų čempionate. Manau, kad tokiame amžiuje neturėtų būti iškeltas pagrindinis tikslas – laimėti. Pagrindinis tikslas turėtų būti įtikinti vaikus treniruotis ir žaisti, išmokti vienas kitą gerbti bei palaikyti.

  • Microsoft Word 447 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1338 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robert
  • Futbolas Nemenčinėje
    10 - 10 balsai (-ų)
Futbolas Nemenčinėje. (2015 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/futbolas-nemencineje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:42
×