Futbolas Rusijoje ir kitose NVS šalyse.Ekonominiai espektai


Įvadas. Baltarusijos futbolo klubo "Dinamo" Minsk ekonominiai espektai. Ukrainos futbolo klubo "Schaktar" Donetsk ekonominiai espektai. Baltarusijos futbolo klubo "Bate" Borisov ekonominiai espektai. Rusijos futbolo klubo "Zenit" Sankt Peterburg ekonominiai espektai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pati populiariausia sporto šaka pasaulyje yra futbolas. Nes daugiausia žmonių ir susidomeję ja. Vos ne kiekvienas žmogus pasaulyje turi savo mėgstamiausia futbolo komandą bei savo žaidėją. Daug kam patinka žiūrėti šitą žaidimą Žmonės suvokia , kokias didžiules algas gaunas profesionalūs futbolininkai. Bet nesupranta , kaip klubai tiek laiko iššsilaiko nebankrutuodami. Profesionalųs klubas savo pasiekimais labai gerai reklamuoja savo klubo vardą. Kurio deka pritraukia daugybę ivairių remėjų , kurie netgi yra skirstomi į grupes. Vieni remia aprangas , kiti mityba, gyvenamają vietą, reklamą ir t.t. Geresni klubai turi didžiulius stadionus į kuriuos kiekvieną savaitę ateina tūkstančiai žmonių pirkdami ganėtinai brangius bilietus iš čia taip pat plūsta pinigai. Dar vienas pagrindinių finansų šaltinių yra atributikos parduotuvės. Kuriuose žmones perka ne tik savo megstamiausių žaidėjų aprangas su pavardėm. Bet dabar galima nusipirkti net ir kasdienius rūbus su savo mėgstamiausios komandos atributika. Nepamirškim apie sporto jaunimo akademijas, be kurių neužaugtų tikri futbolininkai. Į akademijas ateina tukstančiai vaikų, kurie moka didelius pinigus , kad tapt tikrais profesionalais. Nes akademijuose dirba geriausi specialistai. Ir kiekvienos akademijos tikslas užauginti talentus , kuriuos gali parduoti į geriausius europos klubus ir užsidirbti. Arba užauginti žaidėjus savo pagrindinėms komandomis.Vyksta ir įvairios paramos akcijos , kai visi norintis gali paaukoti pinigų savo klubams.

Taigi kalbėsiu apie baltarusijos aukščiausios lygos komandos FK "Dinamo" Minsk finansus. NVS šalių komandos nėra tokio aukšto lygio , kaip Anglijos ar Vokietijos. Taip tap ir žaidėjai nėra tokie geri. Dėl to parduodant žaidėjus komandos nelabai daug uždirba. O pagrindiniai jų pinigų šaltiniai yra rėmejai. Visos profesionalios komandos turi remėjus . Jie dažniausiai skirstomi į keturias kategorijas:

Trumpai kalbant apie FK "Dinamo" Minsk komandą savo šalyje ji yra viena iš lyderių. Septynis kartus tapo savo šalies čempione. Ir iki dabar yra viena iš pajėgiausių šalies komandų.

Generalinis remėjas šio klubo yra Белгосстрах - lyderis draudimo rinkoje Baltarusijoje. Tai yra universali draudimo kompanija, kuri siūlo plačias draudimo paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims dėl kitų nei gyvybės draudimo privalomojo ir savanoriškojo draudimo rūšių. Kompanijos misija - tenkinant piliečių ir organizacijų Baltarusijos Respublikos poreikius tiekti kokybiškas prieinamas draudimo paslaugas.

Techninis remėjas - Sport-saller - sporto įrangos ir prekių įmonė, viena iš didžiausių Vokietijos sporto prėkių tiekėjų sporto komandoms ir sporto gerbėjams . Įmonės šūkis: "Aukštos kokybės už prieinamą kainą." FK "Dinamo Minsk" bendradarbiauja su "Sport-SALLER" Nuo 2006 m.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 181 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2412 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edvin
  • Futbolas Rusijoje ir kitose NVS šalyse.Ekonominiai espektai
    10 - 10 balsai (-ų)
Futbolas Rusijoje ir kitose NVS šalyse.Ekonominiai espektai. (2015 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/futbolas-rusijoje-ir-kitose-nvs-salyseekonominiai-espektai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:21
×