Futbolo klubas referatas


Lietuvos edukologijos universitetas. Pakruojo futbolo klubas „ kruoja “ referatas. Klubo istorija. Rezultatai nepriklausomos Lietuvos pirmenybėse Sezonas Divizionas. Futbolo klubas šiandien.


Futbolas populiariausias pasaulyje dėl savo: 1) išplitimo, 2) prieinamumo, 3) įvairumo. Įdomus savaime ir teikiantis įvairių saviraiškos galimybių. Viena populiariausių sporto šakų pasaulyje, sutraukianti į stadionus šimtus tūkstančių žiūrovų. Kiekvienas iš jų turi savo mėgstamą komandą, kurią palaiko, myli, gerbia, džiaugiasi komandos pergalėmis, liūdi jai pralaimėjus. Iš esmės futbolas labai paprastas žaidimas, kurio pagrindinis tikslas – pasiųsti kamuolį į priešininko vartus. Daugiausia įmušusi komanda laimi. Žinoma yra ir daugiau taisyklių, kurios sukurtos tam, kad žaidimas būtų garbingas ir judrus (Gifford, 2003). R. Kazakevičius, R. Labutis, R. Statkevičius (2006) žaidimo tikslu laiko įvartį į priešininkų vartus, tačiau tai padaryti reikia pasitelkus individualius, grupinius ir komandinius žaidėjų veiksmus, kartu reikia išsaugoti savuosius vartus. Bet kokiu atveju futbolo varžybos suteikia 90 ar daugiau minučių visuotinės stadiono lankytojų įtampos, intensyvaus veiksmo aikštelėje ir kvapą gniaužiančių epizodų.

Futbolas kaip sporto šaka Lietuvoje pamažu atgaivinamas. Įtemtos rungtynės pritraukia vis daugiau ir daugiau žiūrovų, kurie tampa kritikais aršiai diskutuodami futbolo klubų svetainėse. Sirgaliai žino, jog žaidimas labai priklauso nuo vienoje komandoje žaidžiančių žaidėjų individualaus meistriškumo. Pasak C. Gifford (2003), individualų meistriškumą galima laikyti Dievo dovana, tačiau reikia nepamiršti, jog žaidėjai negimsta turėdami tokius įgūdžius ir futbolo suvokimą – visus šiuos dalykus reikia išmokti. Todėl sėkmei pasiekti reikia daug sunkaus darbo, kantrybės, pasiaukojimo bei noro mokytis žaisti ir tobulėti.

2011 metais Pakruojo futbolo klubas šventė savo veiklos dešimtmetį. Per šį, gana trumpą laikotarpį,  klubas įgijo gerą vardą, kaip niekada anksčiau išpopuliarino futbolą Pakruojo rajone, o patį Pakruojį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

  • Kūno kultūra Referatas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1574 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jolita
  • Futbolo klubas referatas
    10 - 7 balsai (-ų)
Futbolo klubas referatas. (2016 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/futbolo-klubas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 07:19
×